Nivea Mix me nová řada pleťových krémů – recenze

Mixujete rádi? Já tedy ano. (Jen kdyby po mně vždy někdo umyl mixér.) Proč se tu ale vůbec pouštím do mixování? Nedávno jsme se tu bavili o multimaskingu – mixování pleťových masek a Nivea představila novou řadu krémů Mix me. Jak tak koukám, mixování zřejmě bude novým trendem. Jeden produkt už přestává stačit, tak ho pojďme namixovat!

Nivea Mix me

Co si představíte, když se řekne Nivea? Já tedy klasickou modrou plechovku, kterou mi v zimě mazala babička na nos. A teď si představte, že… (chvilka napětí)! Nová řada krémů Nivea Mix me není vůbec modrá! Šok… Teď trochu přeháním, ale Mix me je zkrátka barevná a z Nivea sortimentu tak trochu vybočuje.

Jak Mix me funguje?

Nivea Mix me obsahuje tři krémy v různých barvách s různými vůněmi. Mixování má spočívat v tom, že jsou krémy vyrobeny tak, abyste je mezi sebou mohli různě mixovat a vytvořit si tak unikátní kombinaci vůně, která vám bude lahodit. Základní myšlenkou asi bylo vzít klasický Nivea soft krém a udělat ho malinko “zábavnější”.

Trochu si teď vůně všech tří krémů z řady Mix me představíme, co říkáte?

Jak to voní?

Docela silně, abych pravdu řekla. Vůně jsou to spíš takové “chemické”. Není to nic pro ty z nás, které mají hodně citlivý čich. Ale zas pro někoho to může být akorát. Záleží, kolik vůně snesete.

  • Happy Exotic

Žlutý krém Happy Exotic má vonět exoticky a taky je v něm nejvíc ze všeho cítit ananas.

  • Berry Charming

Růžový krém Berry Charming voní ovocně, zdá se mi, že v něm převládají maliny.

  • Chilled Oasis

Zelený Chilled Oasis má mít svěží vůni a skutečně je to takový osvěžovač vzduchu.

Další vlastnosti krémů

Krémy z řady Mix me jsou prostě klasickým navoněným odlehčeným krémem od Nivea. Mně jejich krémy vyhovují, hezky pleť vyživují, hydratují, nezamastí a nemám s nimi problém. Pokud jsou vám tedy Nivea krémy příjemné, uspějete i s parfemovanou variantou.

Cena: velký krém 89 Kč, nebo řada tří miniatur za 153 Kč

Dobrý nebo špatný nápad

Jak se to vezme. Super nápad je, že se Nivea snaží své přípravky oživit a přilákat třeba i mladší slečny. Krémíky samotné jsou rozkošné, hezké a příjemné. Samotná myšlenka Mix me se mi ale už tolik nepozdává. Je to jako mixovat parfémy, je to zkrátka převoněné. Nejlepší variantou je pro mě mixovat vždy jeden voňavý krém s klasickým Nivea soft krémem, který vůni hezky zmírní a je to tak akorát. Záleží zkrátka na vás, zda vás tyhle voňavé experimenty lákají, nebo je to na vás už moc.

Jaký máte názor na tuhle novinku vy?

2 Comments

Přidat komentář