Novinka – Lancome make-up Miracle Air de teint

Dnes bych vám chtěla jen v rychlosti ukázat jeden přípravek, který mě opravdu zaujal. Většinou už se snažím nenechat se utáhnout na reklamu prodejců, jenže někdy je to téměř nemožné. Konkrétně u Lancome se nedávno objevil make-up, který se prezentuje tak zajímavě, že prakticky nejde odolat. Jsem zvědavá, jestli jste si už stačili téhle novinky všimnout a zda vás taky zaujala.

lancome-Miracle-Air-de-teint

Co slibuje?

Miracle Air de teint by měl být extrémně lehký díky inovačním částicím s mikroprůduchy, kterými prochází světlo a vzduch. Dokonce je prý tvořen z 90% ze samotného vzduchu. V kontaktu s kůží se textura mění na pudrovou, pleť lehce zmatňuje, koriguje nedokonalosti a rozjasňuje. Odstíny by se také měly mírně přizpůsobit pleti a splynou s jejím tónem. Zní to zázračně, že?

První dojmy

V Sephoře jsem se shodou náhod objevila právě ve chvíli, kdy jim Miracle Air de teint dorazil. Původně jsem si přišla pořídit nějaký víc krycí kousek, ale vizážistka mě zlákala (zřejmě nový Lancome chtěla na někom vyzkoušet), takže mi nakonec přistál na obličeji právě on. Musím uznat, že je neskutečně příjemný a nejsvětlejší odstín mi skvěle padnul. Ve výsledku s ním pleť vypadala opravdu krásně zdravě a byla i zmatněná. Celkově tedy zkrásněná pokožka, která ale nepůsobila uměle. A narážíme na háček. Jak jsem psala v úvodu, ráda bych si teď pořídila trochu víc krycí make-up a to Lancome není. Drobné nedokonalosti zakryje, pokožka je s ním moc pěkná, ale na nežádoucí pigmentaci nestačí.

lancome-make-up-novy-Miracle-Air-de-teint

Koupím nekoupím?

Abych byla ještě více na vážkách, dorazil mi ze Sephory vzorek. Bohužel ho ale vybrali v příliš tmavém odstínu, takže jsem ho nevyužila. Abych pravdu řekla, tahle novinka mi udělala tak trochu čáru přes rozpočet a já si opravdu nejsem jistá. Nakonec asi udělám kompromis a pořídím si teď jiný víc krycí make-up a Lancome potom na léto, kdy mám radši přirozenou matnější pleť nezatíženou tunou nánosu.

Cena: 1200 Kč

Zaujal vás tenhle přípravek? Už jste se s ním setkali?

Přidat komentář