Novinky u značky Gabriella Salvete

Italská značka Gabriella Salvete se poslední měsíce pěkně rozjela. Přináší jednu novinku za druhou z kategorií produktů na pleť, oči i rty. Mezi nejzajímavější novinky patří rozhodně jejich nová paletka očních stínů, která obsahuje přírodní i výraznější barvy. Zabodovali ale i se spoustou dalších produktů. Co vše si pro nás připravili a stojí tyto produkty vůbec za to, abyste do nich investovali?

Gabriella Salvete paletka stínů

Začněme tou nejžhavější novinkou. Paletka obsahující celkem 16 různě barevných očních stínů nenechá chladnou žádnou milovnici kosmetiky a líčení. Jak jsou na tom ale stíny s kvalitou? Překvapivě velmi dobře. Značka Gabriella Salvete není příliš proslulá očními stíny, zde je však pigmentace i samotná konzistence opravdu povedená. Se stíny se pracuje pohodlně, ať už je aplikujete prsty nebo kosmetickými štětci. Na víčku se neslévají, takže ani není třeba podkladové báze. Samozřejmě majitelky mastných víček by ji raději použít měly. V paletce se kombinuje matný i třpytivý efekt. Máte tedy možnost s paletkou vytvořit líčení pro různé příležitosti. Decentní, elegantní makeup do práce nebo divoké, třpytivé kouřovky na večírek.

Gabriella Salvete lesk na rty Ultra Glossy

Další novinkou je řada lesků na rty s názvem Ultra Glossy. Na výběr je celkem z 5 odstínů od nejtmavšího, po nejsvětlejší. Tmavší odstíny mají velmi dobrou pigmentaci a rtům dodají hezky zdravou barvu. Světlé varianty jsou spíše transparentní. Pokud je aplikujete přímo na rty, bez použití rtěnky, vytvoří pěkný efekt a plnější tvar. Skvěle vypadají ale i jako top coat na barevných rtěnkách. Konzistence je příjemná a téměř nelepí. Lesky mají i docela dobrou výdrž. Pěkné je také drobné balení a potěší i prakticky tvarovaný aplikátor.

Gabriela Salvete rozjasňující pudr

Máte rádi lesk nejen na rtech, ale i na tvářích? Rozjasňující pudr je další z novinek, které rozhodně stojí za pozornost. Kombinace třech světlých odstínů zanechá na obličeji decentní odlesky v přirozené, světle béžovébarvě. Rozjasňovač můžete použít nejen na obličej, ale i na líčení očí. Textura je jemná a lze ji snadno nabrat na štětec s umělým i přírodním chlupem.

Co nepochybně potěší úplně nejvíce, že značka Gabriella Salvete stále drží ceny velmi nízko. Například paletka stínů stojí jen něco málo přes sto korun, což je příjemná cena za tak velký počet očních stínů.

Přidat komentář