Novou trendy barvou vlasů je opálová

Jestli se na konci roku 2018 podíváme zpátky na barvy vlasů, které tomuhle roku vévodily, jedna z těch, které nezapomeneme zmínit, bude opálová. Už na začátku roku tahle jemná blond s duhovými odlesky naprosto ovládla Instagram. Jak ale už víme, ne všechny trendy, které se na sociálních sítích objeví, si zaslouží nápodobu. To se ale opálové barvy vlasů netýká. Je krásná nejen na fotkách prohnaných filtry, ale může jí to slušet i v reálném životě.

Jak na opálovou barvu vlasů

Pustit se do téhle barvy vlasů doma bychom rozhodně nedoporučovali. To je úkol pro šikovného koloristu. V salonu vám budou muset nejdříve barvu vlasů stáhnout až do nejbělejší platinové blond. Zřejmě to nebude nic pro tmavší vlasy, protože tak náročné odbarvení by vám lokny hodně zničilo a ubralo na délce. Ideální je tedy vyzkoušet opálovou, pokud jste blondýnka, nosíte krátké vlasy, nebo pokud vám nevadí, že po takhle náročném odbarvení budete muset vlasy o nějaký ten cenťák zkrátit. Určitě bychom doporučovali odbarvovat s Olaplexem, který poškození pomůže minimalizovat.

Tónování

Pokud se odbarvení na platinu povede, čeká vás už jen příjemné tónování. A to samozřejmě do krásných jemných pastelových barev. Fialová až po jemnou modrou vypadají na blond pohádkově a zaručí, že budete nepřehlédnutelná. Opálová teď sice “frčí”, ale u nás si na ní přesto ještě tolik žen netroufá – tak proč to nezměnit. Nemusíte se bát ani vymývání téhle barvy. Natónované pastelové barvy sice vyblednou, ale stále zbyde kompaktní platinová, která bude i po čase vypadat pořád pěkně.


Troufla byste si na tuhle barvu? Líbí se vám? 🙂

Přidat komentář