Olaplex – odbarvování vlasů na blond bez poškození

Kdo by nechtěl mít krásné blond vlasy? Tahle barva určitě zlákala nejednu z nás nehledě na to, zda nám k ní příroda nadělila předpoklady. Na co být přírodní blondýnkou, když se stačí svěřit do rukou kadeřnice. Jenže pokud máte s odbarvováním už nějakou tu zkušenost, určitě víte, že je to není jen tak. Změnit tmavší vlasy na blond není tak úplně snadné, většinou musíte vlasy odbarvovat na několikrát a vyrovnat se s tím, že než dosáhnete vysněného odstínu, bude to docela boj. Pokud se ale vše povede, jak má, budete se stejně muset potýkat s největší nepříjemností – poškozením vlasů. Ani to nejšetrnější chemické zesvětlování nikdy nezanechá vlasy v takovém stavu, v jakém byly dřív. Pravděpodobně budete muset zkracovat délku, investovat do péče a stejně to už nebude, co to bývalo. Nebo ne? Co kdyby to šlo i bez zničení a vaše vlasy byly i blond stejně krásné jako před tím? Zní to jako sci-fi? V tom případě se seznamte s Olaplexem!

olaplex-odbarvovani-bez-poskozeni

Barvení s Olaplexem

Olaplex je přípravek, který slibuje, že během zesvětlování vaše vlasy ochrání před zničením. Jde o chemickou recepturu, která umí obnovovat disulfidové vazby, které se při barvení poškozují. Tím pádem by měly být vlasy po odbarvení ve výborné kondici a nějaké výraznější zničení by se jim mělo vyhnout. Zní to úžasně, nemyslíte? Někde jsem četla, že právě i Kim Kardashian při svém blond pokusu vsadila na Olaplex. Rozhodně jde o revoluční zprávu, která slibuje, že by mohla změnit vše, co máme o odbarvování zažité.

olaplex-barveni-bez-zniceni-vlasu

Zkusit nebo nezkusit?

S Olaplexem pracují jen některá vybraná „lepší“ kadeřnictví, takže jestli ho chcete vyzkoušet, mrkněte na jejich stránky a podívejte se, zda tuhle službu nenabízejí v nějakém salónu, který by se vám zamlouval. Osobně bych na Olaplex určitě vsadila, pokud bych se nechávala odbarvovat z úplně přírodních vlasů na blond. V tuhle chvíli už ale moje vlásky dostaly barvením pořádně zabrat a zřejmě by jim nepomohla ani svěcená voda. Trochu mě mrzí, že přípravky nejdou objednat i domů, ráda bych si poprvé zkusila domácí odbarvování odrostů a zároveň třeba i vyzkoušela Olaplex. Bohužel je ale k dispozici pouze licencovaným kadeřníkům, což se dá pochopit. Na druhou stranu ale asi nebudu právě jen kvůli dobarvení centimetrových odrostů zkoušet nový salon s Olaplexem, takže v nejbližší době nejspíš nevyzkouším. Nicméně bych si moc ráda přečetla postřehy někoho, kdo už má zkušenost. Zajímalo by mě, zda jde opravdu o tak revoluční novinku nebo spíš marketingový tah.

Co vy a Olaplex? Máte vyzkoušeno? Zaujal vás?

2 komentáře

Přidat komentář