Opálení sluší oslnivý a třpytivý úsměv

Aby letní opálení pěkně vyniklo, je fajn nechat si vybělit zuby. A příslovečnou třešničkou může být třpytivý zubní šperk!

Pijete hodně čaj, kávu nebo červené víno? Potom barva vašich zubů pořádně dostává na frak a už asi není taková, na jakou jste byli zvyklí. A možná vám jen geny a matka příroda nenadělily ten správný bělostný odstín. Nevadí, na všechno existuje řešení!

Buď si zuby necháte vybělit a zbavit nežádoucího zabarvení a pigmentů profesionálem, nebo se do toho s profi sadou pustíte doma sami. Záleží jen a jen na vás.

U zubaře rychle a účinně

Profesionál vám zuby vybělí rychle, účinně a bezpečně v několika fázích. Během nich vám aplikuje účinný bělicí gel a na konec vám zuby fluoriduje, aby zklidnil zubní sklovinu. Před odchodem domů si můžete, ale nemusíte přikoupit sadu pro domácí bělení zubů, abyste bělení ještě vylepšili a zafixovali.

Doma si na výsledek počkáte

Máte-li chuť, čas a trpělivost, můžete vzít bělení svého chrupu plně do vlastních rukou. Stomatolog vám udělá otisky a dostanete na míru zhotovené nosiče, do kterých budete nanášet bělicí gel. Výsledky domácího bělení se dostaví za 2 až 3 týdny.

Čtěte také: Návod na domácí bělení zubů s bělící sadou z drogerie

Hygiena podpoří výsledek

Před profesionálním i domácím bělením zubů je důležitá dokonalá hygiena dutiny ústní, odstranění všech zbytků, a to nejen klasickým, ale i mezizubním kartáčkem a zubní nití. A úplně nejlepší je před jakýmkoliv bělením navštívit dentální hygienistku. Je to prostě sázka na jistotu.

Vyšperkujte si úsměv

Svůj úsměv můžete také doslova a do písmene vyšperkovat. Zubní šperky stojí obvykle pár stovek a kromě ryze estetické funkce dokáží skrýt i nežádoucí skvrnku na zubu. Ty certifikované v žádném případě neškodí zubní sklovině, ani nevadí při zubní hygieně.

Aplikace je záležitost chvilky. Zubař vám odstraní plak a nečistoty a potom zvolený šperk nalepí. Až se vám omrzí, můžete si ho sundat sami. Vydrží tak dlouho, jak pečliví jste v péči o své zuby a dutinu ústní.

Přidat komentář