OPI zlatý lak Up Front & Personal

OPI laky má hodně ráda. Baví mě hlavně jejich barvy, ale i typický vzhled lahviček. Nový zlatý lak jsem si pořídila hlavně kvůli akci, kterou jsem na tyhle laky potkala, 30% sleva přeci jen není k zahození, takže bylo jasné, že dnes bez laku neodejdu. Vybírala jsem a vybírala, až jsem tak trochu přebrala. Lak bych vám ráda v dnešním článku představila a popsala svoje (tentokrát hodně smíšené) dojmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OPI Up Front & Personal

Na první pohled má tenhle zlatý krasavec opravdu pěknou barvu. Nejde opomenout ale ani zajímavou texturu, zblízka působí jako drobné krystalky. Nějak jsem proto očekávala, že bude na nehtech podobně třpytivý jako se zdá v lahvičce. Abych ale nepředbíhala, vrátím se ke štětečku, který musím stejně jako u ostatních OPI laků pochválit. Lakuje se s ním jednoduše a snadno. K pozitivním vlastnostem to bude asi tak vše, teď už se spíš chystám na kritiku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aplikace

Hlavní problém u tohoto laku mám s aplikací. Za prvé strašně slabě kryje. Dvě vrstvy jsou málo i na přírodní nehty (natož na moji gelovou francii), takže to chce minimálně tři až čtyři.  To bych ještě překousla, ale rozhodně nemůžu tolerovat vzniklé nerovnosti a snad i přímo drobné bublinky při zasychání. S tím jsem se nesetkala ani u laků od Essence, takže v tomhle ohledu velké zklamání. Některé nehty jsem musela dvakrát přelakovat, než se povedlo, aby zaschly nějak relativně v pořádku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Up Front & Personal na nehtech

Jak už jsem načala v předchozím odstavci, lak na nehtech nevypadá tak, jak jsem očekávala. Spíš než třpytivě krystalický je ve výsledku metalicky lesklý. Nedá se mu upřít, že vypadá zajímavě, ale musím přiznat, že není úplně podle mého gusta. Představu jsem měla trochu jinou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hodnocení Up Front & Personal

Z laku jsem docela zklamaná a kdybych ho nepořizovala v akci, asi bych mu to jen tak neodpustila. Barva je na první pohled hezká, ale nějak se mi líbí v lahvičce podstatně víc než na nehtech a aplikace je za mě opravdu strašná. Je vidět, že i mezi oblíbenou značkou se vždycky najde pár produktů, které úplně neobstojí.

3body

Přidat komentář