Jak funguje ošetření Cryo Derm?

Mráz v létě? Ideální!

Říká se, že mráz kopřivu nespálí, ale víte, že vám nespálí ani obličej? Naopak! Omladí vás a dodá vám sebevědomí. A toho není s postupujícími lety a vráskami nikdy dost 😉 Je na čase seznámit se s ošetřením Cryo Derm.

Váš obličej, krk a dekolt úžasně vypne, vrátí mu dřívější šmrnc a během procedury si navíc odpočinete. Připočítejte zaručenou bezbolestnost, samozřejmou bezpečnost, časovou nenáročnost, komfortní neomezenost a viditelný okamžitý výsledek! To snad stojí za zkoušku!

Přeborník na odstranění únavy

Cryo Derm je přeborník na odstraňování únavy. Stačí mu na to čtyři kroky. Na začátku je třeba vaši pokožku zbavit odumřelých buněk. Představte si, že se o to postará diamant, přesněji diamantový hrot, který ji velmi šetrně obrousí. Jako zázrakem tím zredukuje drobné vrásky, jizvičky po akné, rozšířené póry a změny pigmentu.

Následná vakuová terapie zaktivizuje lymfatický systém vašeho obličeje, krku a dekoltu, a tím rozpumpuje proudění lymfy a mikrocirkulaci krve. Z obličeje vám doslova před očima zmizí otoky a s nimi poslední známky únavy.

Perfektní žehlička na vrásky

Pak se ke slovu dostane radiofrekvence, jejíž teplo působí podobně jako žehlička. Vaši pleť krásně vypne a zpevní. Zmobilizuje také kolagen, který zařídí, aby se na docela dlouhou dobu stárnutí vaší pleti obloukem vyhnulo.

A jsme ve finiši, kdy konečně dojde na slíbený mráz. Ten odstraní vrásky, zredukuje tuk a zlepší tón kůže. Až procedura Cryo Derm skončí, budete odpočatá, svěží a viditelně mladší.

Přidat komentář