Paletky rozjasnovačů levné i dražší

Mezi produkty, které v každé kosmetické sbírce nejvíce vyniknout, patří nepochybně paletky. Existuje spousta variant, od paletek obsahujících rtěnky, přes tvářenky, až po oční stíny. Čím dál více jsou oblíbené paletky rozjasňovačů, které obsahují mnoho krásných odstínů. Zapomeňte na nudnou béžovou. Odvažte se a vyzkoušejte růžové, oranžové nebo dokonce duhové odlesky, které ve tváři vypadají naprosto dokonale.

Dermacol

Je na vás, zda si pořídíte menší nebo naopak velkou paletu. Pokud chcete něco praktického, menších rozměrů, podívejte se na duo od české značky Dermacol. V mini paletce najdete pouze dva produkty, které však stojí za to. Rozjasňující tvářenka je dostupná v mnoha barevných variantách a stejně tak je tomu i u rozjasňovače, který vždy s tvářenkou perfektně ladí.

Makeup Revolution

Patříte-li k odvážnějším, pak byste si neměli nechat ujít paletky Makeup Revolution, které nabízí velmi divokou škálu barev. Nemusíte se bát prášení ani není třeba příliš vrstvit. Vysoká pigmentace a příjemná textura zaručí nejen pohodlné nanášení, ale i bezchybný vzhled a skvělou výdrž.

Becca

Náročnější uživatelé si přijdou na své u značky Becca. Jejich paletky jsou krásné na pohled a obsahují dokonale jemný pudr. Konzistence je hezky hebká a aplikace rychlá. Na výběr je jak z jemných, tzv. champagne odstínů, tak i z růžové nebo moderní broskvové.

Nyx

Dostupnější a cenově přijatelnější je značka Nyx. Také zde můžete najít spoustu zajímavých kousků. Například paletka Genius, ta obsahuje opravdu velký výběr odstínů. Najdete v ní přírodní barvy, ale i fialovou nebo výrazně žlutou, která dokonale vynikne na opálené pleti. Paletka sice neobsahuje zrcátko, díky tomu má však velmi skladné, ploché balení.

Nebojte se vyzkoušet barevnější rozjasňovače. Pokud sáhnete po kvalitním produktu, nemusíte se bát nepřirozených, barevných odlesků. Fialová, zelená nebo růžová na tvářích může vykouzlit velkou parádu.

 

1 Comment

Přidat komentář