Parfém na hubnutí

Určitě jste již slyšela o různých přípravcích, které slibují, že vám pomůžou s redukcí váhy. Efekt většinou nebývá nijak světoborný, ale přesto se přípravky velmi dobře prodávají a varianty, které mají výsledky, se stávají oblíbenými motivující pomocníky v cestě za krásným tělem. Úspěchy těchto produktů nahrávají kosmetickým formám k výrobě stále nových a lepších vychytávek. Mezi jednu z těchto novinek patří i parfém napomáhající hubnutí. Neuvěřitelné, říkáte si?

O jakou vůni se jedná

Tato zázračná novinka je toaletní voda Prends Moi vytvořená pro značku Veld´s od francouzského parfumářského domu Roberter, který byl založen v roce 1850 v Grasse.

Jak parfém na hubnutí funguje na naši psychiku

Ve své podstatě je vytvoření parfému na hubnutí velice chytrá myšlenka. Na rozdíl od krémů a gelů totiž parfém může působit i na vaši psychickou stránku, která je většinou za přejídání odpovědná. A přesně o to se také tato vůně snaží. Při jejím kontaktu s pokožkou totiž dochází k uvolňování endorfinů, což navozuje pocit vyrovnanosti a pohody. Tato část voňavého koktejlu mi přijde opravdu hodně zajímavá. Sprška štěstí a celodenní růžové brýle by určitě vyhovovaly mnohým z nás. Na druhou stranu efekt nebude asi až takto výrazný a navíc sama za sebe musím přiznat, že ráda mlsám nehledě na momentální rozpoložení. Pro ty z nás, pro které je ale stres v přejídání rozhodující, se může jednat o převratný přípravek.

Účinné látky v parfému obsažené

Další složkou parfému jsou samozřejmě také chytře poskládané látky, které jsou obvyklé pro většinu přípravků na hubnutí. Ve vůni najdete kofein, karnit, sladkovodní řasu a specifické enzymy. U těchto složek je beze sporu prokázaná účinnost v aktivování rozpouštění tuků. Horší už to ale je s jejich vstupem přes kůži do těla, za což přípravky na hubnutí sklízí kritiku. Přesto většina z nás po pravidelné aplikaci kvalitnějšího krému zpevnění pokožky a možná i nějaký ten centimetr zaznamená, takže skutečnost není tak černá. Není tedy důvod, aby vůně s těmito kvalitními složkami působila hůře než krém nebo gel. Určitě se po pravidelné aplikaci budete moci těšit z pevnější pokožky.

Hodnocení vůně

Parfému nelze upřít vyvážené poskládání ovocných a květinových složek, které sami o sobě tvoří pozitivní vůni, která si vás získá a možná i za pomoci endorfinů zvedne sebevědomí. Rozhodně se jedná o zajímavou novinku, která vám může hubnutí ulehčit. A pokud byste efekt neucítila, stále vám zůstává hezká vůně, kterou můžete používat dál, na rozdíl od nefunkčního krému.  Za sebe bych tento nový trend jednoznačně pochválila. Jedná se o příjemnou novinku s něčím navíc a to vše za cenu běžného parfému.

Jak toaletní vodu napomáhající hubnutí nanášet

Vůni nanášejte vždy ráno na holou kůži převážně problematických partií ve štědré dávce. Aplikaci doplňte masáží, aby se látky lépe vstřebaly. V průběhu dne aplikujte vůni ještě několikrát na krk a ruce nejlépe pokaždé, když si vzpomenete na nějakou dobrotu. Udržíte tak stabilní hladinu endorfinů, díky čemuž by se mělo mlsání omezit. Večer opět nastříkejte problematické partie a doplňte masáží.

Kde sehnat parfém na hubnutí

Vůni seženete v internetových obchodech. Za příznivou cenu a v této chvíli i s pěkným dárkem je k dostání třeba zde.

 

Přidat komentář