Perfektní červený lak

Nosíte rudé nehty? Někdo tuhle barvu laků miluje, jiným přijde moc přehnaná a vulgární. Přiznám se, že mně se červená na nehtech líbí moc a přijde mi sexy. Bohužel jsem ale dlouho nemohla najít rudý lak, který by mi pasoval a slušel. Tudíž jsem dlouho zkoušela všechno možné, až jsem nedávno konečně našla ten pravý odstín. Dneska bych vám tenhle top lak chtěla ukázat.

cerveny-lak

Ta pravá červená

Najít opravdu perfektní červený lak je často běh na dlouhou trať. Někdy je rudá moc tmavá, jindy zase červená až příliš řvavá, lak má příliš fialový nebo naopak až moc oranžový podtón. Samozřejmě všechny tyhle odstíny můžou být skvělé, ale pokud hledáte opravdu klasickou červenou, je jasné, že tímhle směrem cesta nevede.

gabriella-salvete-114

Univerzální rudý lak

Různé podtóny laků můžou hrát při výběru velkou roli. Pokud máte namodralou pleť, víc vám bude sedět trochu studeně narůžovělá červená, teplým typům zase lépe padne ta s oranžovými tóny. Jsou ale i vyvážené a velmi univerzální červené laky, které vytváří kompromis a přenesou vás na červený koberec, ať už máte pleť jakoukoliv.

gabriella-salvete-cerveny-lak

Gabriella Salvete Enamel 114

Právě odstín 114 od Gabrielly Salvete vyhlašuji za vítěze honu za perfektní červenou. Je to opravdu překrásný lak, který by měl sedět snad úplně každému. Poprvé je to červená, s kterou jsem úplně spokojená. Sice je dostatečně výrazná a vzbuzuje pozornost, ale jenom tu pozitivní. Působí nevtíravě luxusně a nijak zbytečně vyzývavě. Lakování je stejně jako u všech Gabriella Salvete laků na jedničku a zasychání je bleskové. Lak mi na gelovkách vydrží bez problému týden, na přírodních nehtech to samozřejmě bude trochu horší. Celkově jednička s hvězdičkou a doporučuji všema deseti.

Gabriella-Salvete-Enamel-114

Jaký je váš oblíbený rudý lak?

8 Comments

Přidat komentář