Pískový lak od OPI

Plastické textury na nehtech jsou poslední dobou velkým hitem, ať už se jedná o kaviárové kuličky, výrazné třpytky, semišové nehty nebo právě laky s pískovým efektem. Tenhle zvláštní druh laků pomalu proniká do nabídky významných kosmetických firem a získává si stále víc příznivců. Moc mě proto potěšilo, když jsem od kamarádky dostala krásný růžový lak s pískovým efektem a ještě k tomu rovnou od proslulého OPI. Objasňovala mi svojí volbu tím, že když mám teď blog, nemůže mi dávat jen tak ledajakou kosmetiku, ale musí to být něco speciálního. To mě dost pobavilo a jsem z jejího výběru opravdu nadšená, protože se trefila prostě skvěle.

opi-ruzovy-lak

opi-piskovy-ruzovy-lakLaky s pískovým efektem

Laky s pískovým efektem se od klasického laku liší tím, že místo lesklého vzhledu naopak na nehtech vytváří drsný povrch podobný tekutému písku. Upřímně nevím, zda jsou hezčí než laky klasické, jsou prostě jiné. Normální laky vám asi úplně nenahradí, ale jsou příjemným zpestřením, a pokud máte lakování ráda, určitě by vám aspoň jeden takový kousek neměl chybět. Kromě pískových laků od OPI bych doporučila kolekci Stars od Gabriella Salvete, která se mi zdá také moc povedená. A  ještě malá poznámka, pokud si pořídíte pískový lak a nakonec zjistíte, že se vám líbí jen odstín, ale tekutý písek není nic pro vás, stačí vrstva povrchového laku a na nehtech máte úplně klasický lak.

opi-piskovy-lak

opi-lak-recenzeOPI pískový lak Pussy Galore

Pussy Galore je krásná růžová barva s jemnými třpytkami, což skvěle vyvažuje jinak trochu drsnější vzhled pískových laků. Na první pohled působí lak naprosto normálně, ale po nalakování nehtů začíná s tvrdnutím měnit texturu až do typického pískového efektu. Štěteček je stejně jako u ostatních OPI laků užší a velice praktický, takže se s ním pracuje naprosto bez problému. Světlá růžová sice působí na první pohled jako méně krycí, ale pokud nehty nalakujete ve dvou vrstvách, s přehledem zakryje i barevné gelovky. Schnutí je docela příjemně rychlé a výdrž taková průměrná, kolem 3 dnů.  Určitě víte, jaký problém je odlakování u třpytivých laků, docela jsem se toho bála právě i u tohoto pískáče, ale příjemně mě překvapilo, že opravdu není problém ho z nehtů dostat.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVýhody

  • Zajímavý netradiční vzhled
  • Není problém s odlakováním
  • Odstín Pussy Galore mi přijde skvělý

Nevýhody

  • Pískové laky samozřejmě neseženete v tolika odstínech jako laky klasické

 

Přidat komentář