Pleťové masky pro suchou pleť

Co myslíte, že je horší? Mastná, lesknoucí se pleť nebo suchá a napnutá? Oboje může být hodně nepříjemné. V obou případech je nutné zaměřit pozornost na tu správnou péči a používat produkty, které jsou pro konkrétní typ pleti ty pravé. Jste majitelky suché pokožky a máte pocit, že pravidelná péče vám nestačí? Zapojte do své týdenní rutiny pleťové masky, které během 20 minut vaší pleti poskytnou maximální dávku péče.

Pleť je velmi zatěžována, ať už teplotními změnami, stresem nebo vlivem škodlivého ovzduší. I tohle vše může zapříčinit, že se vám začnou objevovat suchá místa a pocítíte nepříjemné pnutí. Občas máme prostě náročnější období a pro tyto chvíle je dobré mít doma po ruce kvalitní pleťovou masku, poskytující okamžitou úlevu. Které jsou ty nej a opravdu účinkují?

Masky pro suchou a smíšenou pleť

Z drogerie

7th Heaven pleťové masky jsou léta ověřené. V drogerii se prodávají už hezkou řádku let, což svědčí o tom, že jsou oblíbené a žádané nejen mezi ženami, ale i muži. Nabízí masky pro všechny typy pleti. Pro suchou jsou nejlepší následující:

Růžová jílová maska. – obsahuje olej z chladivé, damašské růže s přírodními jíly. Dokonalou hydrataci poskytne kokosové a bambucké máslo. Marula olej je velmi oblíbenou složkou v pečující kosmetice a nechybí také ve složení této masky.

Čistící bahenní maska – spojení marockého arganového oleje a výtažků ze super ovoce Acai dodá vysušené pleti pořádnou dávku hydratace. Kromě toho obsahuje i výtažku z šípku, které mají omlazující účinky.

Čokoládová bahenní maska – patří mezi TOP varianty, kdo ví, zda je to jejími hydratačními účinky nebo velmi věrohodnou vůní čokolády. Nejen, že tak voní, ale i vypadá. Obsahuje vysoce hydratační bambucké máslo, po kterém je pleť krásně jemná a pružná.

Přírodní

Jste-li zastánci přírodní kosmetiky a rostlinného složení, pak jste jistě minimálně slyšeli o značce Oliv, která při výrobě produktů používá složky z ekologického zemědělství. A právě tato značka ukrývá jeden malý zázrak – rozjasňující pleťovou masku. Obsahuje spoustu aktivních složek, které pleti poskytnou potřebnou péči, dodají ji také zdravou barvu, sjednotí odstín i lehce vypne. Ve složení nechybí tradiční makadamový, jojobový olej a bambucké máslo. Kromě toho obsahuje také olej z kůry cedru, citrónové kůry nebo olej z voňatky.

Luxusní

Každý, kdo se pohybuje ve světě kosmetiky, musí znát světoznámé masky značky Glamglow. Pokud jste je do teď nezkusili, možná je ten správný čas to napravit. V oblibě ve světě nejsou pro nic za nic. I zde nechybí pleťová maska určena speciálně pro suchou pleť. Glamglow Thirstymud využívá speciální hydratační technologie, díky které pleti dodá okamžitou hydrataci. Výhodou této masky je, že se o ni můžete podělit i s protějškem, používat ji totiž mohou jak ženy, tak i muži.

 

Přidat komentář