Podzimní barvy laků na nehty – víte, co se nosí?

Za okny máme podzim, jak ho mít i na nehtech? I když světla nám ještě stále nenávratně ubývá a zima je nám čím dál tím víc, rozzářit své dny jde snadno – krásnou manikúrou!  Koneckonců, podzim neznamená jen pošmourné ubrečené počasí a vidinu dlouhé zimy, je také plný huňatých svetrů, horké kávy, vůně jablek a popíjení horkého kakaa v tlustých ponožkách. Znamená také, že si můžeme odpočinout od odvážných a zářivých barev, a místo toho vyzkoušet tlumené odstíny červené, švestkové, hnědé a černé. Jak si udělat podzim trochu hezčí? Snadno. Stačí si udělat chvilku pro sebe a začít třeba od nalakování nehtů jednou z krásných podzimních barev.

Jaké barvy nehtů jsou v kurzu?

Asi všichni víme, jaké barvy na podzim frčí. Nude odstíny jsou oblíbenou nestárnoucí klasikou spolu s tlumenými odstíny padaného listí a teplými zemitými barvami. Do obliby se dostala i černá, červená z módy snad nikdy nevyšla, stále ještě nemáme dost burgundy, ale novým trendem jsou také kovové laky a stále více přicházíme na chuť olivové a temně modré. Z nových trendů nesmíme opomenout ani švestkovou, oranžovou a třpytivé top coaty na tmavém podkladu. Pokud chcete nefalšovaný podzimní nail art je třeba nebát se kamínků, třpytek, půlměsícových nehtů nebo rozpraskané manikúry.

Inspirace na podzimní nehty

Pokud hledáte inspiraci, jaké barvy tento podzim vyzkoušet a nebojíte se experimentovat, určitě navštivte Pinterest, kde najdete tipy na krásné odstíny i podzimní manikúru. Návody na podzimní nail art vás provede Youtube, kde se to jen hemží tutoriály v kovových barvách, grafickými vzory a vychytávkami. Pozadu nezůstává ani Instagram s vrcholnou dávkou inspirace, kde se nevyhnete ukázkám, jak sladit svůj oblíbený svetr s barvou laku na nehty.

Jakou značku laků na nehty na podzim zvolit?

Podzimní nehty by měly být decentní a luxusní. Taky je tak vidíte? Pokud ano, pořiďte si jeden z kvalitních laků od OPI. Pozadu nezůstává ani Essie, kde si odstín snad ani nejde nevybrat. Jestli nemáte hluboko do kapsy Chanel, Nars a Dior jsou stylovou volbou. Spoustu odstínů najdete i v drogerii – Rimmel, Dermacol ani Sally Hansen nezklamou, příjemně překvapuje Catrice.

Tipy na podzimní barvy nehtů

Burgundy

Temně rudé barvy jsou podzimní klasikou, nebojte se vínové a už vůbec se nebojte burgundy!

Šedá

Elegantní barva, která byla dlouho zbytečně podceňovaná. Slušet jí to bude v barvě vašeho kabátu, ale i v podobě lesklého kovu.

Švestková

Právem se švestková řadí mezi nové podzimní oblíbence. Je zajímavá, neotřelá, ale ne zbytečně výrazná.

Oranžová

Budete ladit s dýněmi a to je určitě dostatečným důvodem, proč sáhnout právě po oranžové.

Růžová

Růžovou byste v podzimních inspiracích asi nečekali, ale krásně odpovídá barvě tváří v sychravém počasí a je alternativou k nude barvám, které jsou k vidění skoro všude.

Zelená

Listy sice barvy mění, ale zelená zůstává. Frčí především v tmavších tónech.

 

Rudá

Rudá je klasikou, která nehledí na roční období. Na podzim jí to sluší v tmavé podobě, třeba s kapkou hnědé.

Modrá

Modrá je dobrá a na podzim neméně. Nosí se v barvě temné podzimní oblohy – královsky modré neboli kobaltové, v mixu s fialovou i v temně tyrkysové podobě.

Hnědá

Nude je všude a to vždycky, ale pokud nechcete mít nehty jako většina ostatních, místo klasické tělové zkuste její odstíny do hněda. Je to příjemná změna.

 

Metalická

Luxusní třpytivé laky v metalické podobě vás připraví na vánoční atmosféru. Minimálně krásné nehty s nimi budete mít určitě!

Měníte lak s ročním obdobím, nebo se držíte svých oblíbenců?

 

Přidat komentář