Podzimní kosmetické trendy

Líčení je magická věc. V poslední době je stále v oblibě neutuchající konturování a strobing. Jde o precizní vystínování tváře tak, abyste v ní potlačila to, co chcete zasunout do pozadí a naopak zvýraznila všechny svoje přednosti. U konturování se soustředíme zejména na hru světla a stínu. Modelujeme nejen stíny, ale i úhly pomocí make-upu, korektoru, pudru a bronzeru. Strobing se pak více soustředí na světlo a projasnění našeho obličeje. Výsledek je doslova famózní.

Strobing a hra se světlem

Jde sice o trend roku 2016, ale v letošním roce se zdokonaluje a dále pokračuje. Není taky divu, dokáže s naší tváří hotové zázraky. Pod neustále narůstajícím vlivem různých sociálních sítí se ženy ještě mnohem více zajímají o líčení, a to již na profesionální úrovni. Různé palety vhodné ke stínování a tvarování obličeje rázem přestaly být pouze výsadou prvotřídních vizážistů, přehlídkových mol a focení na přední stránky časopisů, ale najdeme je doslova na každém toaletním stolku zejména mladých slečen.

Nahé líčení a nádech růžové

Nahé líčení je fenomén. Nanést makeup tak, aby si okolí myslelo, že jste svou alabastrovou či nádherně opálenou pleť dostala geneticky do vínku, je hotové umění a stále hraje prim. Letos si například Francie a Paříž vzala inspiraci z okvětních plátků růže. Tyto květiny dokáží projasnit tvář každé Pařížanky, ale i žen po celém světě. Zavřete oči a nechte se obklopit božsky něžnou a vzrušující vůní růží. Cesta provoněná růžemi dokáže k vašemu nahému líčení dodat mladistvý a svěží tón. Něžným vrstvením jemně růžové se postupně zbarvující kontury vaší tváře promění do zářivě růžového nádechu svůdného pohledu. Pryč bude zašedlá pleť bez jiskry a pleť rozkvete jako plátky růže.

S příchodem zimy jde ruku v ruce nadčasová fialová

Ať už jde o odstíny lila nebo tmavě fialové, zkuste ji vyměnit za známé kouřové líčení odstínů šedé. Jde o barvu velmi intenzivní a zcela nepřehlédnutelnou. Záleží na tom, jak moc budete stínovat a vrstvit. Nosí se na nehtech, na rtech i na očních stínech. Právě v kombinaci s kouřovým líčením, které asi sluší všem, budete s nádechem fialové zcela neodolatelná. Ve spojení s nadčasovou šedou, které se nyní říká nová černá, bude výsledek naprosto geniální. Fialová je prostě nová rudá tančící v rytmu letošní zimy.

Čokoláda, která nikdy nezklame

Lahodná čokoláda! Kdo by ji nemiloval? Úžasné je, že už ji nemusíte pojídat po tabulkách a pak v obavách stoupat na váhu. Nyní si s ní sladce obalíme obličej. Patříte k podzimním typům? Výsledek bude famózní! Temně vínová rtěnka s jemným nádechem čokolády, to je to, po čem lační vaše rty. Tvářenka či bronzer v odstínu čokoládové? Chce to sice kus odvahy a pěkně stínovat a konturovat, výsledek je ale geniální. Hrajte si s paletou barev, ale nikdy to nepřežeňte. Vrstvěte pomalu a lehce.

Přidat komentář