Podzimní parfémy top 5

Každý parfém je díky svému složení vhodný pro jiné roční období. V létě dáváme přednost jemné vůni květin nebo šťavnatému ovoci. V chladnější období toužíme po něčem více výrazném a pikantnějším. Je na čase vyměnit letní parfém za podzimní a nechat se okouzlit kořeněnými a smyslnými složkami.

Základní charakteristikou podzimních vůní jsou dřevité tóny. Ve složení najdete hřejivou vanilku, santalové dřevo nebo cedr. Tyto vůně jsou zařazeny většinou do kategorie orientální, květinové nebo tzv. chypre.

Máme pro vás TOP 5 kousků, které patří mezi největší favority.

Calvin Klein Deep Euphoria

Velmi známý parfém, který je zároveň dostupný za příznivou cenu. Je výrazný a vhodný pro ženy, které jsou sebejisté a mají rádi opravdu intenzivní vůni, která se rozline při každém pohybu. Deep Euphoria je velmi ženská a díky dřevitým tónům a pačuli má skvělou výdrž. Jasmín s růží se postará o to, aby vás tato vůně naprosto omámila a stala se vaší oblíbenou nejen v dlouhé, podzimní večery, ale i během dne.

Podzimní parfémy Calvin Klain
Hugo Boss Deep Red

Chcete-li něco opravdu originální a nezaměnitelného, je Deep Red skvělou volbou. Pronikavá a kořeněná vůně vás naprosto pohltí. Černý rybíz a hruška se spolu s frézií a tuberózou perfektně spojí a tvoří velmi energickou vůni. Hřejivé dřeviny a něžná vanilka k sobě dokonale ladí.

Versace Crystal Noir 

Orientálně ovocný parfém se stane vaší vizitkou. Je velmi nevšední a při vstupu do společnosti okamžitě vaše okolí zaujme. Jako první vynikne pomerančový květ spolu s pivoňkou, které tvoří až lehce vzdušnou kombinaci. Poté se rozleží a přijde na řadu kouzelná ambra, která spolu se santalovým dřevem navodí příjemně hřejivý pocit.

Yves Saint Laurent Mon Paris

Podzimní parfém je složen z kombinace ovocných a květinových tónů. Sladká hruška, jahody a maliny si s vámi hezky pohrají. V srdci se rozvine smyslný jasmín spolu pivoňkou a pomerančovým květem. Vše je zakončeno nevšedními tóny mechu, pižmem a sladkou vanilkou.

Armani Si Passione

Vůně, která nepostrádá tu správnou sílu, ale zároveň i jemnost, která patří ke každé ženě. Jako první vás uvítá štiplavý rybíz s nezaměnitelnými tóny hrušky. Srdce pak všemu dodá patřičnou sílu díky jasmínu, otočníku a romantické růži. Cedr a vanilka z ovocno-květinového parfému udělají perfektní společnost do podzimních dnů.

Přidat komentář