Povrchový lak Avon Color Trend – recenze

V poslední době mám povrchové laky moc ráda. Dodávají podkladovému laku šmrnc a i nejobyčejnější barvu dokážou pozvednout až na velice povedený nail art. Lak Color Trend od Avonu jsem dostala od kamarádky a zlaté třpytky si mě okamžitě naprosto získaly. Dnes bych vám proto ráda předala takovou jeho malou recenzi a ukázala vám ho přímo na nehtech.

LAK-AVON

AVON-POVRCHOVY-LAK

Lak Color Trend

První dojmy z laku jsou zcela v režii zlatých metalicky působících třpytek, které vypadají luxusně a poslední dobou jsou v úpravách nehtů velmi vyhledávané. Mezi většími oválnými třpytkami najdete ještě menší poprašek třpytek ve stejné barvě. Díky této kombinaci vypadá lak na nehtech zajímavě a plasticky. Myslím, že se hodí téměř k jakémukoliv podkladovému laku, ale možná je lepší sáhnout po některé z teplejší paletky barev. Mně osobně se lak moc líbí třeba na matné hnědé, s kterou jde zlatá skvěle dohromady. Použila jsem proto hnědý lak You Don´t Know Jacques od OPI.

AVON-ZLATY-LAK

Lakování povrchovým lakem

Samotný štěteček laku je širší a tlustší, přijde mi praktický a pracuje se s ním velice dobře. V lakování s povrchovým lakem máte několik možností. Buď nalakovat lakem podkladovým a po jeho zaschnutí povrchový aplikovat na celé nehty, nebo pouze na jejich určitou část. Přijde mi pěkné právě nalakování povrchového laku jen polovinu nehtů, aby nebyl úplně zastíněn podkladový lak. Nanesla jsem proto Color Trend jen asi na půlku všech nehtů.

AVON-TRPYTIVY-LAK

AVON-ZLATE-TRPYTKY-LAK

Malé minus tohoto laku bych možná viděla právě v jeho výraznosti, která podkladový lak naprosto zastíní, pokud ho ale nanese jenom na část nehtů, působí kombinace laků moc hezky, takže o žádnou větší nevýhodu ani nejde. Samotnou výdrž laku bych hodnotila jako výbornou a efekt na nehtech mi přijde taktéž skvělý. Celkově bych Color Trend velice doporučila.

Přidat komentář