Prádlo na hubnutí

Už jsme si tu popsali hodně netradičních postupů, jak je v dnešní době možné vylepšit si postavu. Představili jsme si především zeštíhlující zábaly, kosmetické přípravky na hubnutí a dokonce i zeštíhlující parfém. Přesto možná některé z vás dnešní téma zarazí. Nebudeme se tu bavit o prádle stahovacím, které postavu tvaruje opticky. Zaměříme se na netradiční zeštíhlující prádlo, které díky určitým látkám pomáhá postavu trvale vylepšovat.

pradlo-na-hubnuti

Zdroj

Jak prádlo na hubnutí funguje

Prádlo na hubnutí je již v zahraničí poměrně známým fenoménem. Výrobců je tedy větší množství a proto se samozřejmě také odlišují různé principy fungování prádla na hubnutí.

U většiny prádla na hubnutí jde o to, že je prádlo napuštěno různými látkami, u kterých je ověřena schopnost odbourávat tuky a zmírňovat celulitidu. Tyto látky se poté do prádla doplňují v průběhu praní se speciálními napuštěnými kapslemi. Kvalitní prádlo na hubnutí je navíc utkané tak, aby pokožce dopřávalo stálou mikromasáž a i tímto způsobem tedy napomáhalo zpevnění pokožky. Takový druh prádla je již u nás naprosto dostupný a získává si své příznivce.

Dalším zajímavým druhem prádla na hubnutí je takzvané „ tukožroutské“ prádlo. Jeho vyrobeno z nepružného materiálu tak, aby podněcovalo svaly k větší aktivitě a tak zvýšilo spalování kalorií. Vyrábí ho firma Goldwin, ale zatím se prodává pouze v Japonsku. Protože je u nás zatím nedostupné, nemá cenu se jím více zabývat a pozornost proto přenecháme prvnímu druhu hubnoucího prádla.

Velikosti prádla na hubnutí

Prádlo seženete většinou v klasických velikostech od S do XL, svou velikost prádla poté vybíráte jako u každého normálního oblečení. Prádlo na hubnutí seženete také v různých formách ať už je to top, triko, šortky, kalhotky nebo legíny. Vše v elegantním provedení, které nebude nikomu podezřelé.

Jaké látky hubnoucí prádlo obsahuje

Stejně jako u krémů na hubnutí je hlavní hubnoucí přísadou zapuštěnou do prádla kofein. U kofeinu je skutečně prokázáno, že aktivně napomáhá odbourávat tuky. Malý otazník ale visí nad jeho pronikáním přes kůži. Přes toto ztížené pronikání ale skutečně lze vypozorovat, že nám přípravky s kofeinem většinou nějaký ten centimetr uberou. Takže nejde o nějaký podfuk, ale nesmíte mít příliš vysoká nereálná očekávání.

Další látky v prádle jsou zaměřeny na vypínání pokožky a zmírňování celulitidy. Sem můžeme zařadit například výtažky z břečťanu.

Nesmějí chybět ani látky, které pokožku zklidní a dodají jí hebkost. V prádle proto často najdete vitamin E nebo třeba výtažky z aloe vera.

Funguje prádlo na hubnutí?

Většina majitelek prádla na hubnutí se většinou shodne, že prádlo vám velice pěkně zpevní pokožku. S centimetry je to už horší. Pokud se podíváte po recenzích a zkušenostech většinou zjistíte, že samotný úbytek centimetrů bývá po dlouhodobém nošení kolem 2-4 centimetrů. Tedy nejde o žádné převratné výsledky. Je to vcelku srovnatelné s krémy na hubnutí a dalšími přípravky na kofeinové bázi.

Prádlu ale nejde upřít, že hezky tvaruje i opticky, navíc v zimě zatepluje a samotnou pokožku dělá hezčí a napjatější. Nesmíte tedy od něj očekávat zázraky, ale pomoci vám může. Pokud na něj máte a nevadí vám větší prádlo nosit, určitě vás potěší mírným úbytkem centimetrů, hezčí pokožkou a i optickým zeštíhlením. Když už si tedy budete na zimu prádlo pořizovat, určitě nevidím důvod proč nesáhnout po tom zeštíhlujícím. Může vás v hubnoucím úsilí příjemně podpořit.

Výhody hubnoucího prádla

  • Hezký napjatý vzhled pokožky
  • Mírný úbytek centimetrů
  • Zateplení v zimních měsících

Nevýhody hubnoucího prádla

  • Vysoká cena
  • Úbytky centimetrů by mohly být větší
  • Zvlášť v létě není prádlo úplně pohodlné nosit

Cena prádla na hubnutí: Prádlo na hubnutí by se mělo pohybovat kolem 1000-2000 Kč. Kapsle na doplnění látek jsou většinou již v ceně.

Kde se na prádlo můžete podívat: Prádlo na hubnutí najdete například na amoresezeštíhlujících kalhotách a luxusním prádle.

1 Comment

Přidat komentář