Přípravy na zimu a vánoční dárkové sady

Po delší době vás zase vítám u osobního článku! Vím, že jsem slibovala, že se tu budou střípky z mého života objevovat častěji. Pokud mám ale dost věcí k recenzím a nápady úplně nechybí, přijde mi zajímavější vás zasypávat klasickými články, protože je mi jasné, že témata ohledně mojí osoby nebudou zajímat každého. Dnes mám pro vás hlavně jednu hodně podstatnou informaci ohledně blogu doplněnou o nějakou tu beauty směs.

Zimní outfit

Poslední dobou je taková zima, že by ven ani psa nevyhnal. Já se ho snažím vyhnat na procházku několikrát denně a mnohdy dokonce úspěšně. Trapné ( ale bohužel nutné) svetýrky, botičky, šálečky a další nástroje k mučení psí duše naprosto odmítá. Někdy je to tedy docela boj.

venceni-psa-v-zime

Abych psímu manekýnovi nedělala ostudu, rozhodla jsem se, že tuhle zimu už si konečně pořídím nějakou teplou bundu, v které nebudu vypadat jako lední medvěd. Chtěla jsem něco trochu delšího s páskem. Nakonec jsem tu pravou nedávno našla v Camaieu za slušnou cenu (kolem 2000 Kč). Zatím neúspěšně hledám nějaké pohodlné teplé kozačky s menším podpatkem.

zimni-bunda

Vánoční dárkové sady

Tenhle víkend jsem se konečně přiměla k nakoupení prvních dárků a jako každoročně musím konstatovat, že jsou narvaná obchodní centra o nervy. Docela pozitivně mě ale překvapila Sephora s dárkovými sadami. Určitě doporučuji kouknout na krásné krabičky od Benefitu, hezké balíčky od Clinique nebo pěkně sestavenou sadu od Estée Lauder. Zatím jsem vybrala skvěle zkombinovaný balíček od Heleny Rubinstein. Obsahuje řasenku, odličovač a mini krém na oči, navíc tohle všechno stojí jako samotná řasenka. Stejně tak Lancome s řasenkou, odličovačem a tužkou na oči vychází celkem výhodně. Měla jsem opravdu nutkání koupit něco i pro sebe. A možná na to ještě dojde. Jinak upřímně doufám, že tenhle článek nešmírují ti, kterým jsou dárky určené.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Světlejší barva vlasů

Před pár dny jsem byla u kadeřnice na prosvětlení vlasů a musím konstatovat, že jsem konečně na 100% spokojená. Na fotce vypadá pod umělým světlem barva světlejší, ve skutečnosti je to spíš taková hnědozlatá medová. Proces to byl vážně dost zdlouhavý, je to směs úplně drobounkým zlatých melírů, práce na několik hodin, ale řekla bych, že se to vyplatilo.

vlasy-na-blond

Změna vzhledu blogu

Dostáváme se k hlavní informaci dnešního článku. Celou stránku totiž čeká dost výrazná změna vzhledu. Výsledek by měl být o dost jemnější, takový víc ve stylu ženského magazínu. Už jsem o tom přemýšlela dlouho, zapojila spoustu lidí a několikrát si nějaký vzhled zase rozmyslela. Za to se vážně omlouvám, je docela těžké najít něco, co odpovídá představám. Navíc mám dost velké obavy z toho, že budou fotky ve starších článcích zdeformované a celkově nebude ten přenos úplně jednoduchý. Možná si někdo všiml, že jsem kvůli tomu i některé návody úplně předělávala. Nová šablona už je koupená a v prvním náhledu to opravdu vypadá, že si s fotkami, které tu jsou, moc nerozumí. Určitě to půjde vyřešit, ale asi to v první fázi nebude vypadat moc dobře. Nebudeme to celé hrotit za jednu noc, spíš počítám, že tak za dva dny se to celé dostane na přijatelnou verzi. Pokud se vám tedy někdy v týdnu zobrazí něco hodně divného, tak je to způsobené právě probíhající změnou vzhledu.

Co vy a zima? Máte už nakoupené nějaké dárky?

2 komentáře

  • Zdeňka 27.12.2013 at 14:08

    Sluší ti to! Bundu mám podobnou, pro vysoký holky je to nejlepší 🙂 vzhled blogu se mi líbil i před tím, ale teď je to asi lepší.

    Odpovědět

  • Alfonka 26.1.2015 at 13:04

    Pěkné dělám si vlastní, dárkové sady … http://neceser.cz/3-kosmeticke-tasticky Koupím taštičku, tady je mají asi nejkvalitnější, podle toho co jsem kdy objednávala…. A do taštičky vložím nejoblíbenější věci obdarovaného ať už kosmetiku, nebo cokoliv co jse dá do taštičky schovat. Je to pak jako takové kinder bez čokošky 🙂

    Odpovědět

Přidat komentář