Přírodní SPA kosmetika

Všichni víme, že co je přírodní, je pro naši pleť a pokožku po celém těle prospěšné a mnohem šetrnější. Účinné složky, které obsahuje přírodní a SPA kosmetika navíc blahodárně působí na takové problémy, jako jsou ekzém nebo lupénka. Také v případě, že vás trápí suchá pokožka hlavy, je dobré věnovat složení zvýšenou pozornost.

Přírodní kosmetika

Rostlinná kosmetika je v posledních letech čím dál více vyhledávaná. Je samozřejmě na každém z nás, po jakém složení sáhne. Faktem je, že vše, co si aplikujeme na tvář a tělo, se zároveň vstřebává do těla a ovlivňuje naše zdraví. Syntetické látky mohou vést právě k mnoha kožním problémům, kterých se poté těžko zbavujeme. Vedou také k hormonálním změnám a dalších nepříjemnostem. Výhodou přírodní kosmetiky je tedy především to, že při jejím používání myslíme i na své zdraví.

V dnešní době na přírodní složení přešlo již spoustu značek pečující i dekorativní kosmetiky. Výběr je tedy velmi široký. Pokud se s přírodní kosmetikou teprve seznamujete a nejste si jisti tím správným složením, máme pro vás pár rad a tipů, co byste na etiketě rozhodně neměli najít:

  1.  Cokoliv s koncovkou – paraben
  2. Vše s koncovkou – icone, označuje silikon
  3. Petrolatum, paraffinum liquidum či vaseline
  4. Sulfáty

Zaměřte se na minerální látky, které jsou prospěšné jak pro tělo, tak i pleť. Je navíc dokázáno, že nezpůsobují žádné nepříjemné alergie. Chcete-li své pleti a pokožce po celém těle dopřát opravdu to nejlepší, vyzkoušejte pečující  kosmetiku obsahující přírodní rašelinový extrakt. Je vhodný pro všechny typy pleti. Zejména pokud jste majitelky citlivé a problematické, budete nadšené. Pomáhá při léčbě akné či atopického ekzému. Tuto složku najdete v mnoha produktech SPA kosmetiky Sfagnum, která je 100% přírodní a neobsahuje žádné konzervační látky

Přidat komentář