Prodloužení opálení s aloe vera a osvěžující mlhou

Pokud chcete prodloužit vaše krásné opálení, možná jste neměli procenit už samotnou přípravu, přesto se dá i tak hodně udělat. V případě prodloužení opálení, potřebujete mít za sebou především velmi bezpečné opalování, aby se vám hned nesloupala kůže. Nutnost se natírat kvalitními produkty s dostatečným UV faktorem zná asi každý. Ideální je začít u toho vyššího a postupně lehce snižovat. Musíte se vyhnout slunci minimálně mezi dvanáctou a třetí odpoledne, kdy slunce nejvíce poškozuje pokožku. Pomůže i betakarotén a zelené potraviny. Peeling pomáhá opálené pokožce tak, že se nesloupete. Díky němu se vaše pokožka také krásně rozzáří, i když trošku ztratí na zabarvení. Pokud ale budete dělat jemný peeling průběžně a použijete péči po opálení podporující zhnědnutí, výsledek je naprosto super.

Osvěžující mlhy

Fenomén dnešní doby, to jsou osvěžující mlhy. Určitě nechtějte být hned dva dny po příjezdu k moři jako čokoláda. Kůže se spálí a rychleji stárne. Také se na ní vytvoří pigmentové skvrny, kterých se už nezbavíte. Na podporu opálení se hodí osvěžující mlhy, které vaši kůži velmi příjemně zchladí. Klasický rozprašovač je naprosto skvělá věc. Aplikace jemné mlhy během slunění ale nemá v žádném případě nahradit krém. Olej nebo mléko s dostatečně vysokým faktorem je stále nutností stejně jako obnovování nátěru. Během opalování je nutné hydratovat jak zvenku, tak i zevnitř, takže určitě nezapomínejte na pitný režim v podobě čisté a neperlivé vody.

Aloe vera a vitamin D i E

Přípravky s aloe vera, které hydratují a prodlužují opálení, jsou naprosto skvělá věc. Pokud to přeženete, hned nasaďte Panthenol a namažte jím celé tělo. Zvolíte-li pěnu, můžete pak dát ještě vrstvu aloe vera a uvidíte, jak rychle bude vaše tělo regenerovat. Kůže se okamžitě zjemní a rozjasní. Opálení vydrží na kůži i déle než měsíc. Tento přípravek napomáhá kůži v její přirozené obnově. Důležitá je i strava. Vitamin D a E regeneruje pokožku a přísun betakarotenu prohloubí sytější barvu opálení. To stejné udělají i zelené potraviny jako chlorela a ječmen. Saháte-li po samoopalovacích přípravcích, zkuste aplikaci spreje nebo pěny. Tyto produkty roztírejte pomocí rukavic a i tak si ještě umyjte ruce, vyhnete se tak nežádoucím skvrnám a flekům na pokožce, ale i hnědým dlaním. Před nanesením promažte krémem lokty a kolena a výsledek bude zcela dokonalý.

Pavla R.

Přidat komentář