Profesionální focení – Lucie Kroupová

V dnešním článku zabrousíme opět do trochu nekosmetických vod. Víte, že se tu obecně reklama a doporučování služeb téměř nevyskytuje, ale tentokrát bych ráda udělala výjimku. Důvodem je prostý fakt, že Lucka Kroupová je zkrátka milá a moc talentovaná slečna, která dělá krásné fotky. Pokud se tedy plánujete nechat vyblejsknout, s klidným srdcem vám ji mohu doporučit.

Jak focení probíhá?

S Luckou se na jejích fb stránkách Lucie Kroupová Photography můžete dohodnout na termínu focení a pak už stačí na smluvenou dobu dorazit do ateliéru. Vlasy si pouze umyjete a necháváte bez úpravy, stejně tak je ideální přijít na focení nenamalovaná. O make-up i vlasový styling se vám totiž postará Hedvika Kroupová. Musím se přiznat, že pro mě bylo dost těžké nechat líčení na někom jiném, vždycky jsem přesvědčená, že sama se umím namalovat prostě nejlíp:)) Nicméně s Hedvikou mě tohle opravdu trápit nemuselo, líčit totiž skutečně umí a používá top kosmetiku. Oblečení si vezmete buď s sebou, nebo se spolehnete na vybavení ateliéru a zabalíte se do jednoho z příjemných svetříků, které tu jsou k dispozici. Samotného focení se není proč obávat, Lucka vás do pózy pečlivě nastaví a pomůže vám i s výrazem. Celé to trvá tak dvě hodinky, při kterých si stihnete i příjemně popovídat.

Hedvičin kosmetický koutek

Nakukuji do foťáku:)

Výsledné fotky

Po focení vám Lucka na mail pošle náhledy, z kterých si vyberete favority pro následnou finální úpravu. Vybrané fotky dostanete v původních barvách i černobílé variantě. Níže se můžete podívat na ukázku z mých fotek. Líbí se mi na nich, jak jsou přirozené a pohodové, ostatně jako všechny fotky z Lucky dílny.

 

 

Pokud o profesionálním focení uvažujete, mohu Lucku Kroupovou jen doporučit, byl to moc fajn zážitek.

2 komentáře

Přidat komentář