Promise Phan a její make-up transformace

V dnešním článku bych vám ráda představila jednu ze svých nejoblíbenějších youtuberek. Pokud ji ještě neznáte, tak se určitě musíte na nějaké video podívat. Věřím, že pak zcela určitě pocítíte potřebu vidět jich více. Když jsem na ni poprvé narazila (což už bude docela dávno), nemohla jsem odtrhnout oči. To co dokáže s make-upem je zkrátka neuvěřitelné.

Make-up artist Promise Phan transforms into Roy Lichtentstein's Crying Girl during a tutorial over ooVoo on Wednesday Oct. 24, 2012, in Tampa. (Photo by Scott Iskowitz /Invision )

Proměny díky make-upu

Nevím, jak to máte vy, ale já se tedy make-upem nijak zvlášť změnit neumím. Přitom si myslím, že se už umím nalíčit díky létům praxe celkem dobře. Jenže, ať už použiji odlišný tvar oční linky, jiné stínování očí, případně výrazněji vykonturuji tvář, stále to vypadá jako já. Trochu víc nalíčená, možná malinko netradiční, ale já. Proto je pro mě naprosto nepochopitelné, jak Promise dokáže vytvořit na své tváři někoho úplně jiného. Vždyť oni se jí povedou dokonce i chlapi! Vytvořit blonďatou sexbombu jako na videu níž je pak už hračka.

Transformace do celebrit

Jak se dokonale připodobnit známému obličeji je pro mě další záhadou. Snaží se o to ve videích hodně blogerek, ale právě proměny Promise jsou pro mě srdcovka. Svůj obličej dokáže napasovat prakticky do kohokoliv a nad výsledkem se dá jenom žasnou. Třeba tahle její Angelina Jolie je prostě neuvěřitelná.

Make-upem k pohádkové bytosti

Každá z nás určitě někdy snila o to, že je princezna. Na youtube najdete spoustu návodů, jak se v takovou pohádkovou bytost proměnit. Asi si říkáte, že tyhle postupy prostě v praxi nikdy moc nevyužijete, ale je prostě krása to pozorovat. Bude v tom asi nějaké kouzlo.

A to je jen malý zlomek ze spousty fascinujících proměn.
Znáte Promise? Také se vám zdá úžasné, co dokáže?

Přidat komentář