Pudr na řasy – volumizing lash powder – recenze

Po krásných dlouhých řasách touží snad všechny ženy, proto také vznikají stále nové a nové metody, které mají k zahuštění a prodloužení řas napomáhat. Když se na trhu objevila novinka v podobě pudru, který má řasy zahustit, neváhala jsem a pustila se do zkoušení tohoto nového zázraku.

essence-pudr-na-rasy

essence-pudr-pro-vetsi-rasy

O jaký pudr se vlastně jedná?

Tento přípravek vyrábí Essence pod názvem Volumizing lash powder a slibuje zahuštění vašich řas pomocí drobných vláken, která se přichytí na řasenku a dají tak vašim očím hustší rámec. Vlákýnka jsou bílá, ale po přejetí řasenkou se snadno nabarví. Tento přípravek není vhodný pro nositele kontaktních čoček ani pro ty, kteří mají velmi citlivé oči.

Cena: 70

essence-volumizing-lash-powder

Postup při nanášení pudru

Při nanášení pudru postupujte u očí jednotlivě a postupně, abyste měla na aplikaci větší klid a nemusela mít obě oči naráz zavřené.

Začněte tím, že nalíčíte první oko jednou vrstvou řasenky.

Ještě než řasenka zaschne, oko zavřete a pomocí aplikátoru, který je u pudru přiložený prášek na řasy jemně naneste.

Oko nechte stále zavřené a řasy přejeďte řasenkou, aby se prášek k řasám uchytil.

Poté již oko otevřete a přejeďte řasy ještě jednou od konečků.

Stejně postupujte i u druhého oka.

pudr-na-řasy-nanášení

 

pudr-na-řasy-řasy-s-pudremHodnocení

Jak je na obrázku vidět, řasy opravdu vypadají hustší, než když je na nich pouze řasenka. Výsledek je opravdu pěkný, ideální na party. Pozor pouze na to, kolik prášku nanesete, pokud ho totiž dáte příliš, můžou se utvořit trsy řas a celek bude působit slepeně. Oči z prášku nebolí, i když občas mírně zacítíte, jako by v oku něco nepatrného bylo, ale o bolest se určitě nejedná. Více se spíš při nanášení obávám, abych příliš prášku nevdechla, což se bohužel s nepatrnými vlákýnky často děje. Celkově mě pudr docela pozitivně překvapil a občas ho použiji.

Přidat komentář