Řasenka na spodní řasy

rasenka-spodni-rasy

Určitě už jste si také všimla, jak těžko se často líčí objemnými kartáčky klasických řasenek krátké spodní řasy. Výsledek je často nepřesný, končí rozmazáním řasenky pod očima a řasy se také mohou nevzhledně slepovat. Samozřejmě můžete najít řasenku, s kterou vám půjdou obstojně nalíčit i spodní řasy, ale téměř nikdy nedosáhnete tak precizního vzhledu oddělených řas jako je to možné právě s řasenkou určenou pouze na spodní řasy. Pokud tedy chcete dopřát perfektní prodloužení i spodním řasám, určitě není od věci tento typ řasenky vyzkoušet. Možná vás konec rozmazaných šmouh pod očima tak potěší, že se stane stálicí vašeho kosmetického arzenálu.

Kde řasenku na spodní řasy sehnat

U nás tenhle typ řasenky nabízí hlavně Clinique, ale viděla jsme ho i v sortimentu Guerlain, kde prezentují malý kartáček jako doplněk klasické řasenky. Řasenku od Clinique jsem měla, nebyla špatná, ale kartáček nebyl až tak skvěle proveden, takže řasy nerozčesávala úplně precizně a měla tendenci malinko slepovat. Pak jsem u známé vyzkoušela právě řasenku od Guerlainu, která byla znatelně lepší a řasy oddělovala daleko lépe. Nevýhodou ale je, že si u Guerlainu nemůžete řasenku na spodní řasy koupit samostatně, ale právě pouze s klasickou řasenkou jako její druhý kartáček.

clinique-rasenka-spodni-rasy

řasenka na spodni rasy od Clinique

GUERLAIN Dvojitá prodlužující řasenka Le 2 de Guerlain, řasenka s dvěma kartáčky, první řasy natočí a dodá objem, druhý dokonale vykreslí i ty nejdrobnější spodní řasy.

Seženete ji třeba tady.

CLINIQUE Dárková sada pro perfektně nalíčené oči, obsahuje objemovou řasenku ale i řasenku na spodní řasy, oční stíny a tužku na oči. Je tak ideální sadou pro kompletní nalíčení očí.

Seženete ji třeba tady.

Jak se líčit s řasenkou na spodní řasy

Přestože řasenka svádí k aplikaci ve vodorovné poloze, daleko lépe řasy odděluje, pokud ji držíte svisle. Řasenku od Clinique jsem nejdřív používala právě vodorovně a v tom případě měla tendenci řasy trochu slepovat. Daleko lepší je tedy používat řasenku „nastojato“, pak jsou řasy skutečně krásně oddělené.

naliceni-spodnich-ras-pred-a-po

líčení s řasenkou na spodní řasy

Vyplatí se koupení řasenky na spodní řasy?

Řasenka na spodní řasy se určitě nevyplatí každému. Pokud používáte klasické užší řasenky, s kterými v pořádku zvládáte nalíčit i spodní řasy, asi není důvod tenhle typ řasenky kupovat. Vhodná alternativa je to spíš pro ty z nás, které mají v oblibě hodně široké objemové kartáčky řasenek a spodní řasy se jim s nimi líčí hůře. Pak je určitě řasenka na spodní řasy dobrou volbou.

Trend silně nalíčených spodních řas

A když už jsme u líčení spodních řas, určitě nejde nepřipomenout nesmrtelný trend, který se čas od času opět objevuje na přehlídkových molech. Silně nalíčené spodní řasy na úkor jen lehce projetých horních vypadají panenkovsky něžně a přitom nepřehlédnutelně.

vyrazne-nalicene-spodni-rasy

výrazné nalíčení spodních řas může působit velice stylově

Přidat komentář