Řasenka na vlasy

S přibývajícím věkem je nutné stále více řešit, jak skrýt šedivé pramínky ve vlasech. Jako vhodné řešení se pro většinu z nás jeví nabarvení vlasů. Jak ale postupovat, pokud nechcete své vlasy zatěžovat a ničit barvou, nebo se vám nelíbí utrácet za stálé dobarvování? V takovém případě vás určitě zaujme praktická řasenka na vlasy.

Zajímavé jsou také barevné řasenky na vlasy, které jsou dostupné v různých trendy odstínech jako je červená, stříbrná, zlatá, nebo bronzová a skvěle se tak hodí na vymalování proužků třeba na party.

Co je to řasenka na vlasy?

Řasenka na vlasy je šikovná pomůcka, která vám pomůže zamaskovat občasné šedivějící pramínky, vybledlé vlasové kořínky, nebo vám umožní vyzkoušet si na vlasech různobarevné proužky. Je také ideální na zakrytí ojedinělých šedivých vlasů, nebo jako první pomoc na odrostlou pěšinku. Řasenky bývají dostupné v různých odstínech i barvách a některé z nich jsou i voděodolné, takže vydrží na vlasech i 14 dní. Pokud najdete správný odstín, který vám vyhovuje, efekt je přirozený a bílé vlasy spolehlivě zakryté. S řasenkou se manipuluje snadno, nemusíte se bát ani slepenců, nové textury jsou již poměrně příjemné a vlasům neubližují.

Jak se s řasenkou na vlasy pracuje?

Nanášení je podobné jako u klasické řasenky. Pokud chcete řasenkou vykouzlit proužky, otřete namočenou řasenku o víčko, a poté od pěšinky krátkými tahy nabarvujte úzký proužek vlasů. Je třeba několikrát postup opakovat a snažit se řasenkou vlasy oddělovat, aby nebyl proužek příliš slepený. Při zakrývání bílých vlasů, nebo odrůstající pěšinky postupujte podobně, pouze se snažte vlasy nabarvovat co nejvíce jednotlivě a celou aplikaci provádět pečlivě.

 

Řasenka na barevné proužky

Jenny Lane Barevná řasenka na vlasy, tato řasenka se hodí na barevné proužky, najdete ji v internetových obchodech ve spoustě nejrůznějších zářivých barev od fialové, přes zlatou, až po zelenou. Některé její varianty se dají dokonce najít i v UV svítícím provedení, takže v klubu pak budete skutečně nepřehlédnutelná.

Cena: 80

Řasenka na zakrytí šedin

L’Action Bye Bye Grey Hair, výborná řasenka na vlasy vhodná na zakrytí šedin, najdete ji v odstínu pro černé, tmavě hnědé, hnědé a blond vlasy. Poradí si s vybledlými kořínky i jednotlivými šedými vlasy. Potěší vás i voděodolností.

Cena: 200 K

Přidat komentář