Razítka na obočí – nastisknutí obočí

Dnešní titulek je netradiční, stejně jako je tomu s kosmetickou vychytávkou, které se bude věnovat. Úprava obočí nám často zabere moře času. Obočí je rám obličeje a pokud máte taky zábavnou zkušenost z dětství s jeho oholením, tak určitě víte, že bez něj člověk vypadá přinejmenším řečeno prapodivně. Jestli vás tedy příroda neobdařila zrovna nejhustším obočím, stává se dokreslování pravidelnou rutinou. Jak by se vám líbilo, kdyby šel tenhle proces zrychlit? Místo složitého čárkování prostě vzít razítko a obočí si natisknout? Zní to dost sci-fi, že? Ve skutečnosti je to ale realita! 😀 Razítka na obočí se už vážně používají a v dnešním článku se na ně podíváme.

Razítka na obočí

Razítkovou sadu seženete třeba na ebay. Obsahuje barevný pudr, který je dostupný v několika odstínech a právě samotná razítka. Při aplikaci razítko jednodušše otisknete do pudru a následně natisknete na obočí. Je to záležitost několika vteřin. Nevýhodou je určitě fakt, že málokdo má obočí identicky tvarované k razítku, takže je někdy třeba výsledek trochu upravit.

Recenze youtuberek

Například blogerka Shaaanxo, která na razítkovací sadu natáčela video, nebyla příliš spokojená s tvarem razítka, které nepasovalo k jejímu obočí. Je toho názoru, že se razítka na obočí perfektně hodí pro ty, kterým obočí úplně chybí, nebo v něm mají velké mezery. Pak vám razítka zajistí symetrické a pěkné obočí během pár sekund 🙂

Jiné youtuberky si razítka na obočí zase upřímně chválí. Nejde tedy o věc, která by byla jen pro zábavu a jinak nepoužitelná, ale je dost možné, že pokud se trefíte do odstínu pudru a tvaru razítka, bude to fungovat!

Zaujala vás tahle novinka? Jak se vám razítkování obočí zamlouvá?:)

Přidat komentář