Relaxační masáže

Chcete zkusit novou formu relaxace v podobě příjemné masáže, ale nevíte, která z uvolňujících procedur je vhodná právě pro vás? Masáže zlepšují prokrvení, látkovou výměnu, urychlují rekonvalescenci a odbourávají únavu a stres.Podívejte se na přehled několika nejoblíbenějších masáží a vyberte si tu správnou.

lymfodre

 Lymfodrenáž

Lymfatické masáže jsou příjemné a uvolňující. Nemusíte se bát příliš silného hnětení svalů, pouze vám bude jemně rozprouděna lymfa a nastartována správná funkce lymfatického systému. Díky tomu tyto masáže zlepšují samočistící schopnost organismu, podporují detoxikaci, obranyschopnost. Příznivě působí i na celulitidu, otoky, nebo syndrom těžkých nohou.Samotná masáž je velice jemná a relaxační. Doporučuji lymfatickou masáž obličeje a dekoltu, která je opravdu velice uvolňující a příjemná. Můžete se nově setkat i s lymfodrenáží přístrojovou, samozřejmě je ale lepší obrátit se na terapeuta, který se orientuje přímo podle vašich potřeb.

Cena: pohybuje se podle ošetřované části těla zhruba 500-1000 Kč

 Energetické masáže

Pokud trpíte potížemi spojenými se stresem, jako je úzkost, napjatost, vyčerpání, pak určitě zkuste energizující masáž. Mezi takové masáže se řadí masáž thajská, ájurvédská, aroma masáž a masáž tchuej-na. Tyto masáže uvolní ztuhlé svaly a svaly, působí na nervový systém a na krevní oběh. Dodají vám energii, zmírní stres i úzkost a odstraní napětí. Tento druh masáží se provádějí při silnějším hnětení než při masáži lymfatické, aby došlo k nastartování organismu do hloubky a uvolnilo se svalstvo. Doporučuji hlavně aroma masáž, při které je využito vonných olejíčků k příjemnému masírování. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že z masáže odejdete zrelaxovaní a dobytí energií.

Cena: 500-1500 Kč

Bambusová masáž 

Bamboo masáž v sobě zahrnuje prvky několika různých masáží. Je to ideální volba v boji proti ztuhlým svalům, pomáhá proti celulitidě a pozitivně ovlivňuje regeneraci pohybového aparátu. Samotná masáž probíhá za pomoci nahřátých bambusových tyčí různých velikostí, kterými se masáž provádí. Je to zajímavá procedura, která vám svaly opravdu účině rozmasíruje a organismus nabudí.

Cena: 600-1300 Kč

Medová masáž

Medová masáž dodává energii, pomáhá při stresu k odreagování a podporuje činnost jednotivých orgánů těla. Nastartuje také přirozenou detoxikační schopnost organismu a ulevuje tím od řady problémů. Patří spíše k masážím silnějším, já sama jsem pociťovala mírné bolestivé štípání, když probíhalo rychlé hnětení svalů za pomoci rozehřátěho medu. Pokožka byla po proceduře poměrně zčervenalá a citlivá. Po zregenerování ale vypadala pleť zad daleko lépe než před masáží a svaly byly citelně rozmasírované. Pokud máte delší vlasy, nezapomeňte si skřipeč. Med se z vlasů velice špatně dostává.

Cena: 400-1000 Kč

Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je velmi uvolňující a voňavá procedura. Pomáhá při únavě, bolesti svalů a dobře zabírá i na sušší mdlou pleť, pozor ale pokud máte problematickou pokožku s akné, v takovém případě není tato masáž příliš vhodná. Teplá čokoláda je na zádech velmi příjemná, samotná masáž je poté jemná a vhodná opravdu pro každého. Zkuste se podívat po salonu, kde k masáži přidávají i čokoládovou masu na obličej.

Cena: 1200 Kč

Přidat komentář