Revoluce v péči – jak na pevné a dlouhé nehty?

Lámání, třepení, zažloutlá nehtová lůžka nebo barevné skvrnky. Stejně jako pleť nebo vlasy, také nehty nás dokáží pořádně potrápit. Abychom se vyhnuli všem těmto nepříjemnostem, je třeba o ně pravidelně pečovat. Špatná životospráva či nedostatek vitamínů v těle se jako první odrazí právě na kvalitě a vzhledu našich nehtů.

péče o dlouhé nehty

Jaké vitaminy doplňovat? Největší vliv mají vitamíny skupiny B, C, E, ale i vápník, zinek nebo železo. Pravidelný přísun bílkovin a nenasycených mastných kyselin omega 3 a omega 9 také přispějí ke zdravějšímu vzhledu.

Kde začít?

Mějte po ruce neustále krém. Na pracovním stole, v kabelce, doma na nočním stolku. Krémy na ruce obsahují spoustu výživných složek, které působí nejen na kůži, ale i samotný nehet. Při pravidelném používání omezí třepení a v neposlední řadě zjemní kůžičku v jeho okolí.

Ve chvíli, kdy už se vaše nehty s problémy potýkají, vám nepomůže nic jiného, než pořádně vyživující laky. Najdete je v každé drogerii. Pokud však chcete mít jistotu, že si dopřejete opravdu to nejúčinnější, vsaďte raději na značky, které se zaměřují výhradně na nehtovou kosmetiku. V jejich nabídce najdete mnoho různých možností na problém, který vás aktuálně trápí. Máte zde navíc záruku toho, že složení produktů bude opravdu účinné.

Jak na to?

Každý den používejte pečující lak neboli bázi. Čím více vrstev aplikujete, tím více bude nehet vyživován a chráněn. Jestliže vás trápí barevné nerovnosti, s těmi si snadno poradí lehce zabarvené top coaty, které fungují podobně jako pleťové BB krémy. Povrch nejen sjednotí, ale i vyrovnají.

zoya naked manicure

OVĚŘENÝ TIP: Zoya naked manicure je vhodná pro všechny. Slouží k vyléčení již poškozených nehtů, ale i jako prevence. Najdete zde nejen vyživující tekutiny, ale i laky pro elegantní manikúru. Velkou výhodou je také to, že si můžete vybrat z několika různých sad nebo pořídit laky samostatně. Pokud se vám stane, že spotřebujete některý z produktů rychleji, nemusíte kupovat znovu celé balení, ale pouze konkrétní, chybějící produkt.

pece-dlouhe-zdrave-nehty

Nezapomínejte ani na vyživující olejíčky. Pečlivě jej vmasírujte do nehtu a celého jeho okolí.

Přidat komentář