Rexona antiperspirant Maximum Protection

Článek o deodorantu se tu objevil nedávno. Jednalo se  příjemný a voňavý Neo od Garnieru, který mi obstojně vyhovoval při běžném denním provozu. Bohužel při maximální zátěži momentálních tropických teplot neobstál, takže bylo třeba ho odsunout a vsadit na tvrdší kalibr. Nenapadlo mě nic účinnějšího než populární Rexona Maximum Protection.

rexona-maximum-protection

Rexona Maximum Protection

Rexona se prezentuje jako antiperspirační krém deodorant s technologií TRIsolid, která reaguje přímo na tělo. Aplikovat by měla ideálně večer, aby se v klidovém stavu aktivovala zázračná technologie, která  vás ochrání během celého následujícího dne nehledě na sprchování. Mělo by jít o nejsilnější ochranu proti pocení od Rexony navíc se složkou pro hydrataci pokožky.

rexona-deodorant

Rexona Clean scent

Antiperspirant aplikuji vždy ráno, osobně si myslím, že podpaží má v noci dýchat a ne se zaplácávat hliníkem, který je účinnou složkou antiperspirantů. Rexona je krémová, což je možná pro někoho nezvyklé, mně to naopak přijde příjemné, navíc se za pár chvil krém usadí a pokožka zůstane suchá. Obsah se dostává ven s pomocí šroubování, což funguje obstojně. Co mi naopak poměrně vadí je výrazná vůně. Vybrala jsem si variantu clean scent a doufala jsem, že půjde o něco neutrálně příjemného. Bohužel je naopak vůně hodně cítit a připomíná mi pánský deodorant. Ve výsledku se tluče s parfémem a trvá dlouho než se trochu zmírní.

rexona-antiperspirant

Jak to funguje?

V tomhle ohledu pro mě nemá tenhle přípravek konkurenci. Funguje skvěle, úžasně, je to naprosto perfektní. Můžu se na 100% spolehnout, že pokud použiji tenhle antiperspirant, celý den bude podpaží v suchu. Dokonce se mi zdá, že se téměř nepotím ani druhý den po aplikaci. Prostě jednička s hvězdičkou, něco tak účinného jsem doteď nezaznamenala.

rexona-reodorant-recenze

rexona-recenze

Cena: 149 Kč

Hodnocení

U Rexony mi vadí nepříjemná vůně a vyšší cena. Co se ale ochrany proti pocení týče, je to naprostý zázrak. Byla bych ochotná platit vyšší jízdné v MHD, kdyby se tohle některým osobám dávalo zadarmo. Život v rozpáleném městě by se stal hned o něco snesitelnějším. Příště zkusím nějakou jinou verzi a budu doufat, že vůně bude lepší. Jinak ale alespoň na léto nedám přednost ničemu jinému.

Jak vyhovuje Rexona vám?

Přidat komentář