Rimmel korektor Match Perfection

Drahý nebo levný korektor? To je, oč tu běží. Zatím jsem vždycky dávala přednost dražším. Líbí se mi totiž, že kvalitní korektor z parfumerie zvládne nejen zakrýt kruhy pod očima, ale i tuhle oblast rozjasnit a rozzářit, což má ve výsledku výborný efekt. Poslední dobou už ale korektory, které slibují, že zastoupí rozjasňovač, potkáte i v drogerii. Dala jsem tedy šanci korektoru od Rimmel Match Perfection a dnes vám povím, jak obstál.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Balení

Korektor v klasické plastové tubě vypadá ok a kombinace modré a béžové mě nijak neuráží. Víčko se šroubuje, což už je trochu zdržující, mám radši, když ho stačí zaklapnout. Aplikátor je klasicky štěteček, což teď hodně frčí, ale upřímně to moc nemusím. Dle mého je to skvělý přenašeč bakterií a pokud máte akné, vůbec bych ho nedoporučovala. Na Rimmel se ale v tomhle ohledu nejde moc zlobit, je to prostě trend okoukaný od dražších značek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odstín 010 Ivory

Odstín jsem volila nejsvětlejší možný tedy 010 Ivory. Nutno dodat, že by mohl být ještě o stupínek světlejší. Pro mě je úplně v pořádku, ale určitě v našich končinách nepatřím k těm úplně nejbělejším, takže pro někoho může být trochu tmavý. Samotný odstín je světle béžový, na oční okolí tedy v pořádku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Maskování v akci

Rimmel Match Perfection je slušný korektor. Používám ho na kruhy pod očima a se zakrytím jsem spokojená. Snadno zakryje nafialovělý a načervenalý nádech po nedostatečném spánku. S hodně tmavými kruhy už si na 100% neporadí, ale celkově je to na korektor z drogerie dobrý výkon. Roztírá se dobře a netvoří mapky. Možná je jen na pleti vidět malinko víc, než by bylo nutné a přijde mi, že nepatrně zvýrazňuje vrásky. Slibované rozjasnění ale příliš nečekejte. Je to prostě spíš běžný korektor.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Cena: 129 Kč

 

Celkové hodnocení

Rimmel korektor mě příjemně překvapil. Už jsem se setkala s lepšími korektory z parfumerie, přesto si na svou cenovou kategorii vede dobře. V poslední době ho používám prakticky každý den a jsem spokojená. Není to přípravek pro hodně výrazné nedokonalosti, ale na kruhy pod očima stačí. Stejně už ale zase pokukuji po dražších kouscích, které mají právě ten pěkný rozjasňující efekt, který Rimmelu chybí. Celkově bych ho hodnotila jako lepší průměr za příjemnou cenu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 Comments

Přidat komentář