Rimmel nová řasenka Scandaleyes XX-Treme

Řasenky od Rimmelu nikdy nepatřily mezi mé favoritky. Nijak zvlášť mě nelákaly jejich divoké obaly a ani výsledný efekt mě většinou neuchvátil. K nové řasence Scandaleyes XX-Treme jsem proto přistupovala možná malinko zaujatě. Jestli potvrdila mé očekávání, nebo příjemně překvapila už se dozvíte v dnešním článku.

rimmel-rasenka-xx-treme

rimmel-rasenka-scandaleyes

Rimmel řasenka Scandaleyes XX-Treme

Nová řasenka od Rimmelu má výraznou neonovou barvu, takže se v regálech jen tak neztratí. Hlavním lákadlem by měl být oboustranný kartáček, který by měl vytvořit přímo skandálně extrémní řasy. Abych řekla pravdu, právě oboustranný kartáček byl tím, co mě docela zarazilo. Nemám ráda tyhle nejrůznější složitosti, které ve výsledku prodlužují aplikaci a člověk pořádně neví, zda řasenku nanáší správně. Konkrétně u tohoto kartáčku by se měla nejprve použít oblá strana pro objem a následně plochá strana na rozčesání a zvýraznění do délky. Musím se přiznat, že jsem se tímhle doporučením snažila řídit, ale řasenku zkrátka nanáším ráno ještě skoro poslepu, potřebuji udělat pár tahů a rychle vyrazit, takže se s aplikací nemůžu tímhle způsobem mazlit. Nakonec tedy na doporučení nedávám a aplikuji ji tak nějak podle svého.

rimmel-rasenka-recenze

rimmel-rasenka-kartacek

Výsledný efekt na řasách

Když jsem řasenku vyzkoušela poprvé, vypadalo to na průšvih. Málo jsem ji otřela a nějak se ji snažila nanášet podle návodu, jenže výsledkem byly slepené řasy. Teď už jsem se s ní naštěstí naučila manipulovat lépe. Vždy ji pořádně otřu o víčko a následně při nanášení kartáček různě natáčím, dokud mi nepřijde, že jsou řasy ideálně zvýrazněné. No a ono to funguje! Musím přiznat, že jsem ráda, že jsem jí ještě dala šanci. Řasy mi teď dělá opravdu krásné. Potěšilo mě, že vypadají úžasně natočené, mají slušný objem a do délky jsou i perfektně zvýrazněné. Zkrátka i přes prvotní problémy jsme se s řasenkou sžily a teď už ji používám opravdu ráda. Odpouštím jí i nějaké ty nešvary jako lehké drolení pod oči. Ten efekt za to stojí!

RIMMEL-RASENKA-SCANDALEYES-XX-TREME

Jak se vám nová řasenka od Rimmelu líbí? Fandíte oboustranným kartáčkům?

1 Comment

Přidat komentář