Rimmel nové laky Rita Ora

Nové barvy laků od Rimmelu, pod které se podepsala Rita Ora, jsou zkrátka fantastické! Pokud vám v drogerii unikly, určitě je běžně omrknout, protože za to zkrátka stojí. Jsou jako stvořené na jaro, ale budou se krásně vyjímat i v létě k trochu opálenější pleti. Musím se přiznat, že jsem nevěděla, kterou barvičku bych ráda vyzkoušela dřív, což se mi u laků zas tak úplně nestává. Nakonec u mě skončily odstíny hned dva a je to láska na první nalakování!

rimmel-rita-ora-laky

rimmel-laky-na-nehty-rita-ora-nove

Nové 60 seconds Super Shine Rita Ora

Laky nesou nálepku rychleschnoucí, což mohu potvrdit. Sice bych neřekla, že jsou úplně zaschlé za oněch avizovaných 60 sekund, ale je to poměrně rychlé, což oceňuji. Štětečky laků jsou spíše širší, takže se s nimi dobře lakují trochu delší nehty, ale u drobných nehtů na nohou je to už trochu problém. Samotné laky jsou malinko řidší a potřebují tak dvě vrstvy, aby se ukázaly v celé kráse. Výdrž je spíš průměrně, určitě to není žádná katastrofa. No a ty barvy? Ach! Zkrátka nádherné!

rita-ora-laky-vsechny-odstiny

rimmel-60-seconds-rychleschnouci-laky

Rita Ora odstíny laků

Odstíny se u těchto laků povedly naprosto neskutečně. Když se na ně podíváte trochu blíž, zjistíte, že jsou neuvěřitelně veselé, ale i lichotivé a není snad jediný, který by se mi nelíbil. Určitě si vybere každý. Já se po delším váhání rozhodla pro krásně zářivou oranžově korálovou 300 Glaston-Berry a výraznou růžovku 322 Neon Fest. Oba odstíny jsou dle mého úžasně pozitivní a vypadají skvěle.

300 Glaston-Berry

rimmel-koralovy-lak

rimmel-cerveny-lak-glaston-berry

322 Neon Fest

rimmel-ruzovy-lak-rita-ora

rimmel-ruzovy-lak-neon-fest

Cena: 60 Kč

Jak se vám nové odstíny laků líbí? Máte už nějaký?

2 Comments

Přidat komentář