Rimmel rtěnka Lasting Finish by Kate

Rimmel Kate rtěnky patří mezi ty nejpopulárnější z drogerie. Jsou chválené, opěvované a dle reakcí si vedou hodně slušně i ve srovnání s dražšími produkty. Samozřejmě jsem téhle pozitivní masáži nemohla odolat, takže jsem si vybrala odstín a jala se testovat. Nakonec se zkoušení hodně protáhlo, rtěnku už mám doma nekonečně dlouho a teprve teď se dostávám k článku. Asi je to tím, že už prakticky všechno o těchto rtěnkách bylo řečeno. Přesto doufám, že se u tohoto opáčka nebudete nudit a třeba se vám (stejně jako mně) zalíbí odstín 05.

rimmel-by-kate-rtenky

Lasting Finish by Kate

Za touhle povedenou řadou rtěnek stojí Kate Moss. Původní jsou rtěnky v černých obalech, ale doputovaly k nám už i ty v červených kabátcích, které jsou prezentované jako matné. Určitě vás na první pohled musí zaujmout odstíny těchto rtěnek. Nejsou prvoplánové a je tu řada hodně výrazných barev, i když najdete i pár neutrálních kousků. Hodně tmavé odstíny by u mě asi příliš nenašly využití, takže jsem nakonec sáhla po zajímavé ale ne až tak nápadné pětce.

rimmel-rtenka-ruzova

rimmel-by-kate-05

Rtěnka Rimmel by Kate

Musím naprosto souhlasit s tím, že je rtěnka úžasně pigmentovaná. Stačí jedno přejetí a rty máte krásně zabarvené. Výdrž je taktéž obdivuhodná, skoro je až problém rtěnku dostat dolů. Zamilovala jsme si i vůni – odstín 05 voní přesně jako třešňová žvýkačka. Je krémová, na rty se nanáší rovnoměrně, žádné šmouhy ani nic podobného nečekejte. Jediné, co mi vadí, je mírné vysušování rtů. Není to až tak hrozné, ale balzám použít musím.

rimmel-kate-rtenka

rimmel-by-kate

Cena: kolem 130 Kč

Rimmel by Kate odstín 05

Pětka má tmavě růžovou barvu s výraznějším podtónem, který jde trochu až do třešňové. Líbí se mi na ní, že je celkem univerzální – ve dne působí výraznějším dojmem, na večerní nošení zase spíš jako umírněnější barva. Jak už jsem psala výše, pigmentaci vůbec nemám co vytknout, pár tahy lze vytvořit opravdu hodně intenzivní odstín.

rimmel-by-kate-odstin-05

rimmel-rtenka

rimmel-rtenka-recenze

Na fotkách berte v potaz barvu spodního rtu – horní je jakoby ve stínu, takže vypadá nereálně tmavý.

Hodnocení

Žádný překvapující názor ode mě dnes nečekejte. Musím se přidat k nadšení ohledně těchto rtěnek, protože jsou skutečně hodně kvalitní. Zajímavé odstíny, výrazné barvy, pigmentace na jedničku, skvělá výdrž, příjemná vůně a sympatický obal. Sice je pro mě minusem lehké vysušování, ale nad tím ráda přivřu oči. Celkově na drogerku hodně slušný výkon a určitě to u mě není poslední rtěnka z téhle řady.

Fandíte Kate rtěnkám? Jaký odstín si získal vás?

1 Comment

 • Beat 11.3.2014 at 10:43

  Zbožňuji rtěnky, takže jsem si ji samozřejmě hned musela koupit. ¨
  Doma mám odstín 12 a 60.
  Přikláním se k tomu, že jsou kvalitní, ale trošku vysušují. Vždy si pod něj dám balzám a je to 🙂
  Jen mi trochu vadí, že se mi všechny rtěnky hned smyjí 😀

  Odpovědět

Přidat komentář