Rty se zvířátky – pandí rty

rty-zviratka

Rty se zvířátky se staly novým zábavným trendem v líčení. Když jsem je uviděla poprvé, říkala jsem si, proč bych tuhle zbytečnost vlastně chtěla vytvářet. Ale postupně s přívalem nových a nových vzorů jsem dala zvířátkům druhou šanci a prozkoumala je podrobněji. No a uvědomila jsem si, že jejich kouzlo tkví v jejich zábavnosti a tak je ocení každý, kdo si s líčením hrát hraje. Nabízejí možnost zkusit vytvořit opravdu efektní motiv, který je přitom většinou  velice jednoduchý. A jejich užití? Prostě jen zábava nebo maškarní, kam už díky nim nebudete masku ani potřebovat. Dnes jsme pro vás vytvořila asi nejjednodušší a přitom nejlehčí vzor- pandu. Doufám, že se vám bude návod líbit a třeba ho i vyzkoušíte.

Co budete na rty s pandou potřebovat

Před začátkem malování je dobře vyživit rty kapkou hydratačního krému, aby je tužka na oči zbytečně nevysušila.

Použila jsme bílou tužku na oči od Essence, pracuje se s ní dobře, takže bych ji i doporučila.

Důležité také je mít kvalitní černou tekutou linku nebo černý fix na oči. Já už delší dobu pracuji s tekutými linkami Blanchette B, které najdete v Kauflandu a i přes ten původ jsou to zatím nejpřesnější linky, s kterými jsem se setkala.

Návod na pandí rty

Začala jsem tím, že jsem rty pečlivě vymalovala bílou tužkou na oči. Okraje rtů orámujte dobře ořezanou tužkou a doprostřed jí naneste větší množství, aby se vytvořila skutečně sytě bílá barva. Pokud vám tužka špatně barví, před aplikací ji můžete lehce nahřát.

rty-zvirata-navod

Pokračovala jsem vykreslením oušek pandy nad horní ret. Dávejte si pozor, aby byla ouška alespoň přibližně stejně daleko od středu rtů a měla stejnou velikost.

zviratkove-rty

Následoval pandí čumáček. Snažte se ho vymalovat zhruba doprostřed rtů a umístěte ho až k spodnímu okraji horního rtu. Tvarově by měl připomínat malý obrácený trojúhelník.

rty-panda-navod

Poté jsem pokračovala očima pandy. Ty si nakreslete libovolné, můžou být kulaté, nebo jako ty moje lehce zkosené. Důležité je pouze, abyste je nevybarvila celé a nechala uvnitř každého oka bílou tečku.

rty-panda

A je hotovo!

Výroba pandích rtů mě pobavila a užila jsme si ji. Víc vzorů už asi zkoušet nebudu, ale docela mě potěšilo, že se panda povedla, i když jsem normálně na malování zarytý antitalent. A jak se tenhle trend líbí vám? Už jste nějaký vzor zkoušela, nebo vás zvířátka nechávají chladnou?

2 Comments

Přidat komentář