Růžové líčení – foto-návod

Růžová je jemná a dívčí barva, která se výborně hodí pro univerzální denní líčení. Ladí k modrým i hnědým očím a dokáže prozářit i sychravý podzimní den. Dobře si rozumí i v kombinaci s dalšími pastelovými barvami, díky čemuž s ní vytvoříte velice něžný look. Dnes jsem pro vás připravila růžové líčení v trochu výraznější variantě, v které budete určitě nepřehlédnutelná.

Co budete k růžovému líčení potřebovat

K líčení očí potřebujete bílý, stříbrný, růžový a černý stín. Hodit se vám bude také tekutá černá linka, řasenka a růžový lesk na rty.

DERMACOL Oční stíny TRIO, tyto krásné stíny jsou k dostání i v růžové variantě. Obsahují 3 odstíny, takže vám vystačí na kompletní líčení očí. Seženete je třeba tady.

Na rty vám stačí světle růžová konturovací tužka a růžový lesk na rty (nejlépe se třpytkami).

AVON Zářivý lesk na rty, zářivý lesk s oslňujícím třpytem je pro růžové líčení to pravé. Seženete ho třeba zde.

Postup líčení

Růžové líčení jsem začala podkladovým bílým stínem, který jsem nanesla hlavně do vnitřního koutku oka.

 bily-stin-vnitrni-koutek-oka

Pokračovala jsem nanesením stříbrného pigmentu od Essence Star dust opět do vnitřního koutku oka. Pigment samozřejmě můžete nahradit jakýmkoliv třpytivým stříbrným stínem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

stribrny-pigment-essence

Následoval růžový pigment od Essence v odstínu s vtipným názvem Miss piggy´s lollipop. Vybarvila jsem jím oblast za stříbrným pigmentem, až lehce nad oční záhyb.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ruzovo-stribrne-liceni-navod

Následoval černý stín. Lehce jsem jím vystínovala oblast vnějšího koutku oka a štětečkem rozmazala, aby se spojil s původním růžovým stínem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ruzovo-cerne-liceni-postup

Pokračovala jsem lehkým nalíčením spodního víčka. Do vnějšího koutku přišel růžový pigment, do vnitřního stříbrný. Poté jsem již vykreslila pouze jednoduchou decentní linku a zakončila vrstvou řasenky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ruzove liceni-navod

Rty orámujte konturou v odstínu vašich rtů a potřete růžovým leskem.

Nakonec dopřejte tváři perfektní sjednocení pleti korektorem, make-upem a pudrem. Můžete doplnit i popraškem růžové tvářenky.

Výsledek

Sladké růžové líčení se hodí pro každou příležitost. Ukázala jsem vám trochu odvážnější variantu, která se hodí hlavně na party. Doufám, že se vám návod líbil a třeba vás i inspiruje.

Přidat komentář