Růžové skittles nehty – návod a fotky

Skittles nehty se mi moc líbí, takže bylo jen otázkou času, kdy se do podobného designu pustím. Možná bych měla malinko přiblížit, o co vlastně při skittles manikúře jde. Základem je vybrat si nějaký spojující prvek (barva, geometrický tvar…) a následně každý nehet upravit trochu rozdílně, ale celé dílo spojit právě za použití oné společné věci. Já jsem se rozhodla v celém nail artu uplatnit růžovou barvu, ale jinak nehty vytvořit úplně rozdílné. Doufám, že se vám tahle úprava nehtů bude líbit.

Co jsem použila

Protože jsem každý nehet vytvářela na jiném principu, pomůcek bylo poměrně hodně.

Hlavní použité laky byly růžový Essence Colour and go a bílý Rimmel Nail tip whitener.

Tečky a kytičky jsem vytvářela pomocí Nail art duo stylist od Essence, stejně dobře vám ale poslouží třeba špendlík s kulatou hlavičkou.

Na jeden nehet jsme využila také sypké růžové třpytky spolu s izolepou a trochu prostoru dostaly i nálepky na nehty od Essence.

Na palec jsem ještě použila poprašek stříbrného pigmentu Star dust.

Nehty jsme fixovala povrchovým lakem od OPI.

Postup

Tentokrát jsem postup dokumentovala jen zběžně, protože bych vás nerada unudila podrobným rozebráním všech pěti dnešních úprav nehtů.

Začala jsem nalakováním nehtů. Na malíček a prostředníček jsme použila lak růžový, ostatní prsty jsem nalakovala na bílo a nechala jsem vše pořádně zaschnout.

nehty-ruzovy-a-bily-lak

První na mušku jsem si vzala prostředníček.  Chtěla jsem vyzkoušet nálepky na nehty od Essence, které už mám doma delší dobu. Pinzetou jsem tedy postupně odlepila nálepky dvou motýlků. A aplikovala je na nehet.

nalepky-na-nehty-motylci

nalepky-na-nehty

Pokračovala jsem ukazováčkem. Nastříhala jsem si izolepu na dva tenké proužky a následně ji prsty omačkala, aby ztratila nejsilnější lepící schopnost a neporušila původní lak. Poté jsem oba proužky nalepila na nehet ve stejném úhlu. Nehet s nalepenou izolepou jsme následně přejela bezbarvým lakem, posypala třpytkami a izolepu ihned poté odlepila.

jak-na-pruhovane-nehty

Následovalo zdobení malíčku. Širokým koncem Nail art duo stylist od Essence jsem na něm bílým lakem vytvořila spoustu drobných bílých teček.

nehty-jak-delat-tecky

nehty-tecky

Poté jsem se vrhla na prsteníček. Stříbrným lakem od Essence jsem na něm vytvořila několik teček a kolem nich jsem následně růžovým lakem nakreslila malé kytičky.

nehty-stribrne-tecky

nehty-ruzove-kyticky

Zakončila jsem úpravou palce. Bezbarvým lakem jsem vymalovala trojúhelníček v jeho horní i dolní části a nasypala na něj pigment od Essence. Poté jsem na hranicích útvarů vytvořila tečky a doprostřed namalovala růžovým lakem srdíčko pomocí užší strany Nail art duo stylist. Určitě se vám ale bude stejně dobře malovat do laku namočenou obyčejnou tužkou nebo podobným předmětem s úzkým hrotem .

nehty-srdicko

A  je hotovo! Jak se vám podobné úpravy nehtů líbí? Baví vás občas vytvořit něco podobného?

skittles-nehty-ruzove-postup

skittles-nehty-navod

1 Comment

Přidat komentář