Sally Hansen laky Miracle Gel

O lacích Miracle Gel od Sally Hansen už jsem vám říkala v předchozím článku. Tyto nové laky by měly na nehtech vydržet srovnatelně s gel laky, ale na rozdíl od nich je není třeba zatvrzovat pod lampou. Tedy ušetříte investici za lampu, nemusíte se obtěžovat s nějakým speciálním postupem a krásný lak vám při tom drží neskutečně dlouho. Úžasné lákadlo, nemyslíte? Je jasné, že jsem tuhle novinku musela vyzkoušet a jakmile se laky objevily v DM, prozkoumala jsem odstíny a jeden si hned odnesla. Pokud vám Miracle Gel taky nedají spát, snad vám moje postřehy pomůžou.

sally-hansen-gelove-laky-bez-lampy

sally-hansen-miracle-gel

Sally Hansen Miracle Gel

Kouzlo Miracle Gel laků tkví v patentované technologii a ve speciálním spojení barevného a vrchního laku. Oba tyto laky obsahují oligomery, přičemž vrchní lak navíc fotoiniciátor, který oligomery v obou vrstvách propojuje, což umožňuje vytvrzení laku za denního světla i bez použití lampy. Dost už ale chemie, důležité je především to, že k vytvoření téhle manikúry budete potřebovat laky dva – barevný a speciální vrchní Miracle Top Coat. Vrchní lak najdete v černé lahvičce s bílým víčkem, barevné laky pak mají obaly korespondující s barvou laku. Já si vybrala černý lak, tuhle barvu jsem si poslední dobou oblíbila.

sally-hansen-miracle-gel-cerny

sally-hansen-miracle-gel-top-coat

Jak je to s lakováním?

Laky mají širší ploché štětečky, se kterými se pracuje vcelku příjemně. Na nehty nepoužíváte žádný podklad, takže lakování hned začínáte barevným lakem. Musím se přiznat, že jsem se bála, že mi černý lak nehty nějak ošklivě zabarví, ale zatím se nic takového nestalo. Lak mě potěšil dobrou pigmentací, ve dvou vrstvách kryje krásně. Po nanesení barevného laku chvilku počkejte, dokud nezaschne a až následně naneste vrchní bezbarvý  Top Coat, který má právě způsobit onu zázračnou výdrž a krásný lesk. Nalakované nehty se skutečně lesknou pěkně a pozitivně mě překvapilo, že laky poměrně rychle zasychají. Co se týče odlakování, jde to o trochu hůře, než s běžnými laky, ale stejně jde Miracle Gel po chvilce dolů i s úplně klasickým odlakovačem.

sally-hansen-stetecky

sally-hansen-nove-laky

sally-hansen-miracle-gel-na-nehtech

Jak laky skutečně drží?

Je jasné, že nejvíc bude každého zajímat, zda tyhle laky skutečně vydrží víc, než běžné laky a zda se tedy vyplatí do nich investovat. Na úvod musím říct, že i když se tak laky prezentují, klasickým gel lakům se nevyrovnají. Zatvrzení v peci se dá těžko nahradit a ani tahle nová technologie výdrž gel laku nemůže trumfnout. Na druhou stranu pořizovací sada na gel laky je finančně náročnější a sundávání laku není tak jednoduché. Miracle Gel opravdu drží lépe než běžný lak. Mám po sundání gelových nehtů s laky problém a bez poškození mi na nehtech nevydrží skoro ani celý den. Oproti tomu Miracle Gel zvládne 4 dny a až poté se objevují nějaké ty první nešvary. To je pro mě zázrak! Jsem si jistá, že na nehtech, které jsou v lepší kondici, vydrží v pořádku i déle než týden. Pokud tedy nehty chcete mít bez nutnosti úpravy pěkné co nejdéle, budete potřebovat gel lak, pokud chcete barvičky trošku střídat a občas jednoduše přelakovat, klidně zkuste Miracle Gel. Já jsem spokojená a plánuji si pořídit další odstíny.

Cena: Jednotlivé laky stojí 289 Kč, Top Coat s barevným lakem se dá sehnat i ve výhodné sadě za 399 Kč.

Máte s touhle novinkou zkušenost?

Přidat komentář