Šedé čočky Freshlook ColorBlends

Šedé čočky jsem si pořídila vyloženě ze zvědavosti. Vrtalo mi hlavou, jak bych asi vypadala se světlýma očima. Chtěla jsem zkusit něco přirozeného, bylo mi jasné, že výrazná modrá barva by mi neseděla, takže jsem sáhla po šedé. Tak nějak naivně jsem doufala, že to se mnou bude jako s Orlandem Bloomem, když si zahrál Legolase. Dopředu vám prozradím, že se to úplně nepodařilo a do elfa máte s těmito čočkami hodně daleko.

Freshlook-ColorBlends

Freshlook ColorBlends

ColorBlends jsou měsíční kontaktní čočky v nedioptrické i dioptrické variantě. V balíčku najdete jen jeden pár, takže celkově vydrží jen měsíc. Můžete si vybrat z velkého množství barevných variant (kolem dvanácti). Líbila se mi na nich právě ta paleta přirozených modrých odstínů.

freshlook-sterling-gray

Freshlook Sterling Gray

Nakonec jsem si z barevné škály vybrala světlou šedou. Na fotkách mi připadala hodně přirozená, žádná umělá modrá. Vzhledem k tomu, jak je světlá, jsem se ani nemusela bát, že by mou přirozenou barvu očí nezakryla. Potěšilo mě i to, že na čočce nejsou žádné viditelné znaky, ani podivné černé kruhy a další blbiny, které kazí celkový dojem.

freshlook-cocky-sede

Cena: 400 Kč

A jak to vypadá?

Strašně. A nenositelně. Bohužel. Na mých očích jsou čočky hodně nepřirozené a aby se na to dalo dívat je potřeba odstup tak minimálně dvou metrů. Čočka s okem prakticky nesplyne, je hodně viditelná a má příliš velký otvor na zorničku, takže část vlastní duhovky je skoro pořád vidět. Ani nemluvím o tom, že oči vypadají téměř jako slepé nebo postižené nějakým „pěkným“ zákalem. Je to prostě úplně jinde než zelené Freshlook čočky, které mi seděly skvěle.

color-blends-cocky-sterling-gray

Hodnocení

Pokud máte podobnou barvu očí, tak jednoznačně Freshlook Sterling Gray nedoporučuji. Viděla jsem je na hodně tmavých očích a na těch vypadaly o něco lépe, takže asi jen v tomhle případě. Jinak ale naprosté zklamání. Můžu prozradit, že ven jsem s nimi opravdu nešla a ani to nemám v plánu. Alespoň tedy zvědavost byla ukojena a na čočkové pokusy mě zas na delší dobu přešla chuť.

Máte s nimi zkušenost?  Znáte přirozenější světlé čočky?

2 Comments

Přidat komentář