Semišové nehty – návod a fotky

Semišových nehtů jsem si poprvé všimla až poměrně nedávno. Plastické nehty jsou už ale trendem delší dobu a posypávání nehtů pudrem si získává stále větší oblíbenost. Působí to velice zajímavě a je to taková lehká obměna klasického lakování. Samozřejmě jsem se pro tenhle design hned nadchla a byla jsem připravená vrhnout se do experimentování. Jenže..jak na to? Kde rychle seženu pudr, který se na tvorbu těchto nehtů využívá? Objednávat po internetu se mi moc nechtělo, takže moje nadšení rychle opadlo. Pak jsem si ale vzpomněla na nové Essence effect nails, kde jsou právě všemožné pomůcky na vytvoření plastických nehtů. Opravdu jsem mezi nimi objevila Velourous powder a vytvoření už nic nebránilo!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co budete pro semišové nehty potřebovat

K tvorbě semišových nehtů potřebujete podkladový lak, barevný lak a speciální pudrový prášek, najdete ho většinou pod názvem semišový prach. Ten seženete převážně v internetových obchodech (viděla jsem ho třeba na aukru), v dekoračních a kosmetických potřebách nebo právě u Essence.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Postup

Nejdříve jsem nanesla na ukazováček, malíček a palec, kam jsem pudr dát nechtěla, hnědý lak od OPI.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Následně jsem prostředníček natřela vrstvou bezbarvého laku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Ještě než lak zaschnul,  nasypala jsem na něj silnější vrstvu pudru. Původně jsem pudr sypala přes otvory ve víčku, ale šlo to tak špatně, že jsem víčko sundala a pudr nabírala přímo z nádobky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Stejným způsobem jsem ozdobila i prsteníček a prsty poté vatovými tyčinkami očistila od přebytečného pudru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výsledek se mi docela líbí, bohužel ale prakticky nic nevydrží. Počítejte s tím, že déle než jeden den nehty hezké nebudou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Už jste pudrové nehty vyzkoušela?

 

1 Comment

Přidat komentář