Sephora stíny Colorful Mono

Dnes bych ráda zmínila pár informací ohledně Mono stínů Colorful od Sephory. Aktuálně jsem se totiž setkala v Praze na Chodově s akcí 1+1 právě na tyhle stíny, což už se docela vyplatí, takže mě napadlo vám odstíny trochu zdokumentovat. Doufám, že se to bude někomu alespoň malinko hodit. Zdá se mi totiž jako docela dobrý nápad občas vám něco vyfotit, když narazím na nějakou akci nebo něco zajímavého, protože si říkám, že se některé z nás nemusí do drogerií častěji dostat a tak jim unikají výhodné nabídky nebo zajímavé produkty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sephora Colorful Mono stíny

Stíny už z dálky hlásají, že jsou bez parabenů, mají dlouhotrvající výdrž a intenzivní barvy. Jelikož jich už pár vlastním, tak můžu říct, že některé sliby splňují a jiné zas až tolik ne. Třeba třpytivé tmavě zelené jsou naprosto super a drží celý den, ale třpytivé fialové nebarví a výdrž je taktéž na nic. Ovšem tyhle vlastnosti se dají dost dobře poznat už na vzorcích, takže je moje chyba, že jsem fialové příliš nevyzkoušela. Nicméně je třeba zdůraznit, že většina těchto stínů patří mezi ty dobré a kvalitnější. Nějaký ten šmejd se dnes zkrátka najde už mezi jakoukoliv značkou, takže věřím, že když stíny pečlivě vyzkoušíte, nešlápnete vedle.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

tenhle fialový stín patří pigmentací k těm horším

Odstíny

Paleta odstínů Colorful Mono je poměrně bohatá, najdete zde spoustu příjemných odstínů hnědé, velice pěkné zlaté stíny, ale také moc povedené variace zelené a modré. Stíny jsou buď třpytivé, matné nebo s perleťovým efektem. Celkově považuji odstíny za dobře vybrané a řekla bych, že by nikdo neměl mít problém s výběrem.

sephora-stiny

Mono stíny od Sephory

Cena stínů

Stíny seženete za obvyklou cenu 250 Kč. Cena je právě tím důvodem, proč u mě stínů od Sephory nekončí víc. Jsem ochotná dát za jeden stín maximálně tak 150 Kč, protože za cenu stínů od Sephory už se dají na ebay sehnat celé palety stínů a to dokonce v dost slušné kvalitě. Takže si zde dopřeji nějakou barvu jen výjimečně, pokud mě skutečně hodně zaujme. Tudíž mě velice potěšila právě probíhající akce 1+1. Dva stíny za tuhle cenu už mi přijdou odpovídající.

stiny-mono-colorful-sephora-odstiny

některé odstíny stínů

2 komentáře

Přidat komentář