Silikonová houbička na make-up

Dřív by asi nikoho nenapadlo zajít do zásuvky se spodním prádlem, vzít si podprsenku, vyndat vycpávku a zaradovat se, že máte konečně dokonalou pomůcku na nanášení make-upu 😀 Ať už nám to přijde jakkoliv “crazy”, SilySponge neboli silikonová houbička na make-up je opravdu na trhu a získává si stále víc popularity. A ano, skutečně byla inspirovaná tvarem a materiálem silikonových podprsenkových vycpávek.

Proč silikonovou houbičku vyzkoušet?

Proč vlastně silikonovou houbičku vůbec brát v potaz? Je to jednoduché. Asi dobře víte, že když používáte klasickou houbičku na make-up nebo štětec, hodně produktu se vsákne do houbičky a vypotřebujete ho tak daleko víc. Se silikonem je to v tomhle ohledu ekonomičtější a většina výrobku skončí opravdu na vaší tváři. Vypotřebujete tak méně přípravku! Dalším důvodem je, jak snadno se čistí. Tenhle materiál nemusíte složitě prát jako štětce nebo klasickou houbičku, je to daleko snazší a rychlejší. V zahraničí začíná být silikonová houbička oblíbená a recenze vypadají slibně.

Jak na to?

Pokud vás houbička zaujala, seženete ji na internetu. Případně můžete zvolit “tvrdší” variantu a vytáhnout skutečnou silikonovou vycpávku od podprsenky a nanést s ní make-up 😀 Houbička z tohoto materiálu je velmi pružná a “poťupáváním” pokožky s přípravkem s ní make-up nanesete parádně. Pomůže vám, jak při nanášení korektoru, tak k zapracování make-upu i k rozmazání kontury. Třeba vás překvapí, že to jde opravdu dobře a výsledek vypadá parádně. Možná se pak ke klasické houbičce už jen tak nevrátíte.

Jak se vám silikonová houbička zamlouvá? Plánujete ji otestovat, nebo vám přijde divná?

 

1 Comment

Přidat komentář