Slavnostní líčení vhodné na svatbu foto postup

Chystáte se na důležitou společenskou událost nebo svatbu? Ať už v roli nevěsty nebo hosta, v obou případech je důležité, jaký makeup zvolíte. Vhodnější je spíše světlejší, projasňující líčení, které podtrhne přirozenou krásu. Důležité je také vsadit na kvalitní, dlouhotrvající kosmetiku, která vás v tento speciální den nezklame. Použijte takové produkty, se kterými již máte zkušenost a víte, jak se během dne chovají. Rozhodně se vyhněte novému make-upu nebo rtěnce. Na těchto produktech nejvíce záleží a je třeba, aby vydržely po celý den v perfektním stavu.

Pleť

Sjednocená pokožka je základ. Nejprve naneste alespoň malé množství báze, která nejen, že prodlouží výdrž, ale zároveň díky ní bude pleť vypadat jako z photoshopu.

U make-upu si dejte záležet na tom, abyste jej do pleti pečlivě zapracovali. Neroztírejte ho, vezměte si na pomoc pěnovou houbičku, která zanechá maximálně přirozený efekt.

Na závěr použijte transparentní pudr. Pokud je vaše pleť mastná nebo problematická, nezapomeňte pro jistotu i na fixační sprej.

Oči

Aby stíny držely co nejlépe, je třeba víčko zmatnit. Nemáte-li po ruce oční bázi, můžete použít korektor nebo krémovou jumbo tužku v tělové barvě.

Při líčení očí vždy začnete vystínováním záhybu víčka světle hnědým stínem, ideálně s matným efektem. Tento krok poslouží k tomu, aby výsledek vypadal profesionálně. Protože chcete pohled trochu zvýraznit, naneste jako první hnědý stín do vnějšího koutku a pečlivě vystínujte. Následně celé víčko projasněte metalickým stínem 04 Fine Roses od české značky E style.

Rty

Během dne není čas se neustále kontrolovat v zrcátku, proto vsaďte na dlouhotrvající matné rtěnky. Dermacol 16h lip color barva na rty s vámi vydrží od rána až do večera a zvládne nejen pití, ale i jídlo.

V líčení byste se měla cítit pohodlně a svá. Proto zapomeňte na velké experimentování a vsaďte raději na ověřené produkty, u kterých víte, že vám sluší a hlavně drží.

5 Comments

Přidat komentář