Slupovací rtěnky a obočí

Dnes tu mám pro vás další tip na vychytávku, která mě neskutečně zaujala. Slupovací masky určitě všichni znáte, ale co rtěnky a barvy na obočí? Právě tyhle přípravky se poslední dobou nedají ve videích zahraničních youtuberek přehlédnout. Jejich aplikace je opravdu nevšední a zajímavá, takže ani není divu. Pokud vám slupování přípravků na rty a obočí zatím unikalo, určitě koukněte na některé z níže přidaných videí.

slupovaci-make-up

Jak slupovací kosmetika funguje?

  1. Nanesete přípravek
  2. Necháte zaschnout
  3. Sloupnete!

Slupovací přípravky se používají na rty a obočí. Jsou zajímavé svou aplikací, která spočívá v tom, že nanesete tmavší přípravek, který následně necháte zaschnout. Poté přichází ta zábavná část, ve které nanesenou hmotu hezky pěkně jako žvýkačku sloupnete. I po sloupnuté ovšem zůstává kůže zabarvená. Na rtech a případně i obočí zůstane na dlouhou dobu pěkný barevný stain, takže máte dlouhotrvající rtěnku, nebo jemně obarvené obočí. Podle reakcí ve videích to vypadá, že jde rozhodně o nový zajímavý trend, které by bylo fajn vyzkoušet na vlastní kůži 🙂

Zaujaly vás slupovací rtěnky nebo přípravky na obočí? Já se musím přiznat, že se na ně nemůžu vynadívat! Škoda jen, že u nás nejsou trochu lépe dostupné.

1 Comment

Přidat komentář