Srdíčkové nehty – návod a fotky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nehty se mi po gelovkách konečně daly zase trochu dohromady, čehož jsem využila k dalšímu jednoduchému návodu. Brzo tu bude určitě  opět víc podobných tutoriálů, protože se ke gelovým nehtům  vracím a na nich se mi tvoří úplně nejlépe. Nehtíky jsem původně chtěla nechat delší čas odpočinout, ale známá dělá zkoušku z nehtové modelace a já jsem přislíbila, že jí pro tuto příležitost nehty propůjčím. Na tuhle akci jsem hodně zvědavá a možná o ní napíšu i samostatný článek. Teď už ale k dnešnímu návodu, připravila jsem si pro vás ukázku srdíčkových nehtů vytvořených pomocí šablon z náplastí. Není to můj nápad, viděla jsem něco podobného u Michelle Phan a tenhle jednoduchý nail art se mi moc zalíbil. Doufám, že třeba osloví i vás.

Co budete potřebovat

Určitě si připravte náplasti a malé nůžtičky.

Budete potřebovat také alespoň dva barevné laky. Já jsem použila tři, aby byly nehty trochu zajímavější. Všechny to jsou Colour and go od Essence.  Pár těchto laků už mám, takže svoje dojmy z nich asi ještě shrnu v samostatné recenzi.

Dále je dobré připravit si bezbarvý  lak pro zafixování samotného výtvoru.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Postup

Nejdříve nalakujte nehty jedním z barevných laků a nechte je delší dobu zaschnout. Já použila světlounce růžový na ukazováček a prsteníček a tmavší růžový na zbylé prsty.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Následně se dejte do vytváření šablony. Vezměte si k ruce náplast a ustřihněte ji na obou koncích. Část uprostřed, kde je čtvereček, můžete zahodit.  Naopak obě lepící části na krajích poslouží k výrobě šablonek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Z náplastí neslepujte krycí fólii! Pouze jednu z ustřižených částí přehněte napůl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Následně vystřihněte malými nůžtičkami do přeložené náplasti polovinu srdíčka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po rozložení by vám měla vzniknout šablona symetrického srdíčka.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V tuhle chvíli sloupněte z náplasti ochrannou fólii. Lepící stranu náplasti trochu osahejte, aby ztratila nejsilnější lepící schopnost a nesloupla vám lak z nehtů. Až poté ji nalepte na nehet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Srdíčko v šabloně vymalujte druhým barevným lakem a ihned po vybarvení náplast sloupněte.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stejným způsobem pokračujte u dalších prstů. Můžete pro každý vytvořit z náplasti trochu jiné srdíčko, aby byl výsledek zajímavější. Na závěr nehty nalakujte vrstvou bezbarvého laku pro lesk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak se vám srdíčkové nehty líbí?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2 komentáře

Přidat komentář