Stíny Dermacol Moon touch – recenze

Stíny Dermacol Moon touch mě zaujaly škálou hezkých barev. Když jsem je ale viděla v drogerii poprvé, nejdřív mi do oka úplně nepadly a vůbec jsem nad nějakou koupí neuvažovala. V  drogerii, kterou jsem navštívila, nebylo totiž o vzorky moc dobře postaráno. Víčka byla odšroubovaná, stíny seschlé a celkově nepůsobily vůbec dobře. Pak jsem ale zahlédla Dermacol Moon touch ještě v jedné prodejně a tam mě naopak naprosto okouzlily. Při dobrém skladování jsou totiž velice hebké, pěnové a zkrátka vypadají skvěle. Nakonec tedy modrý stín skončil v mém kosmetickém arzenálu a už jste ho tu mohli vidět přímo v akci v jednom z návodů na líčení. Při té příležitosti jsem avizovala, že vám ukážu i další odstíny a celkově se pokusím stíny zhodnotit. Dnes jsem tu tedy se slíbenou recenzí a fotkami.

dermacol-moon-touch

dermacol-stiny

Co stíny Dermacol Moon touch slibují

Zářivé barvy s třpytivým měsíčním efektem z nové kolekce očních stínů Moon touch dodávají očím intenzitu a hloubku. Obsažené drobné třpytivé částečky vytvářejí na víčkách působivé odlesky. Lehoučká, velmi jemná pěnová konzistence dokonale přilne k povrchu víčka a neslévá se v očním záhybu. Stíny jsou voděodolné a mají dlouhotrvající efekt, nalíčení vydrží po celý den. Snadno a rychle se roztírají, lze je jednoduše aplikovat prsty.

dermacol-modry-stin

dermacol-stiny-hodnoceni

Vlastnosti stínů Dermacol Moon touch

Moon touch jsou pěnové oční stíny, takže se vyznačují poměrně lehkým a hebkým složením. Na očích jsou moc příjemné a také musím pochválit povedené odstíny. Líbí se mi snad všechny barvy. Většina odstínů je poměrně třpytivá s lehkým metalickým nádechem. Pigmentaci tedy určitě chválím, je sytá, barvy vypadají skvěle a výrazně. Určitě vás také potěší, že stíny nejsou mastné a díky pěnové konzistenci jejich třpytky neopadávají na tváře. Možná bych vytkla nepraktický obal, který je pro nositelky gelových nehtů určitě nepříjemný a není kompenzován žádným aplikátorem.

dermacol-modre-stiny

dermacol-moon-touch-recenze

Textura stínů Dermacol Moon touch

Všechny odstíny Moon touch jsou svou pěnovou texturou velmi příjemné, takže budou určitě vyhovovat nositelkám kontaktních čoček. Aplikace pomocí prstů je velice snadná a jednoduchá. Problém ale vidím ve výdrži. Některé drží výborně a není s nimi sebemenší problém, jiné se rychle setřou a slévají se do očního záhybu. Nejmarkantnější mi tahle vlastnost přišla u stříbrného (odstín 7) a světle růžového odstínu (odstín 2). Růžový se z ruky setřel velice rychle. Stříbrný jsem se dokonce chystala koupit, ale když jsem ho zkoušela na víčko, rychle se slil do záhybu, což mě odradilo. Ostatní se mi ale zdály docela v pořádku. Modrý odstín, který jsem si pořídila, vydrží kolem osmi hodin naprosto bez problému. Takže radím vyzkoušet předem, ať poté nejste zklamaná, a pokud narazíte právě na ten méně odolný kus, určitě zkuste bázi.

 

Výhody

  • Příjemné pěnové složení
  • Hezké odstíny
  • Nejsou mastné

Nevýhody

  • Výdrž a slévání do záhybu oka u některých odstínů
  • Obal

Odstíny stínů Dermacol Moon touch

Stíny od Dermacolu najdete ve větším množství různých odstínů. Snadno dostupných je jich 8, ale celkově je možné najít až 12 odstínů. Povedlo se mi pro vás nafotit oněch hlavních 8, které byste měla najít skoro v každé drogerii. Kromě následujících odstínů ale můžete ještě Dermacol Moon touch sehnat v zelené (odstín 11), černé (8), růžové (13) a lososové (12) barvě. Mým favoritem se stal modrý odstín 5, který mi přijde do zimních měsíců perfektní.

Odstín 1

Velice kvalitní lehká a snadno roztíratelná textura a jemná světlá třpytivá barva.

Odstín 2

Velmi hezká a zajímavá barva, bohužel mi právě u tohoto odstínu přišlo, že hodně špatně drží.

Odstín 3

Pěkný odstín jemné fialové s lehkým třpytem.

Odstín 4

Výraznější sytá fialová barva opět s třpytem.

Odstín 5

Studená modrá, kterou jsem si zamilovala a následně i koupila.

Odstín 6

Zajímavý hnědozlatý odstín s třpytem. Pro mě další adept na koupi.

Odstín 7

Výrazná metalická stříbrná, která se ale docela slévá do očního záhybu. Raději před koupí vyzkoušejte.

Odstín 10

Výrazná třpytivá zlatá s docela slušnou výdrží.

Celkové hodnocení

Se stíny Dermacol Moon touch jsem spokojená. Četla jsem sice pár negativních recenzí, že stíny špatně drží, ale právě to doporučuji vyzkoušet předem. Některé odstíny k tomu opravdu mohou mít sklony. Co se ale týče pigmentace a barev, vypadají na očích prostě skvěle. Jsou výrazné, příjemné a odstíny se celkově moc povedly. Určitě je lepší předem si výdrž vybraného odstínu ze vzorku odzkoušet. Jinak bych je ale za sebe doporučila.

Přidat komentář