Stop přetahování při lakování s odlakovačem v peru

Dlouhou dobu jsem nosila gelové nehty. Člověk si s nimi velmi rychle zvykne na naprosto minimální údržbu. Jednou za tři týdny si dojdete na doplnění a jinak s nehty nemusíte dělat naprosto nic. Nestříháte je, nepilujete, pokud už je nalakujete, tak vám lak vydrží neskutečně dlouho a vlastně se o nic moc nemusíte starat. Je to praktické, ale zase se musím přiznat, že se mi gelovky až tak moc nelíbí. I ty nejkratší vypadají zbytečně mastodontně a v poslední době už jsem je nemohla vystát. Nezavrhuji, že se k nim zase vrátím, ale momentálně jsem zpátky na svých přírodních a samozřejmě řádně zničených nehtech. Tím pádem opět řeším problematiku lakování. A že je to opravdu věda! Zjistila jsem, že precizního lakování bez přetahování prakticky nejsem schopná, takže si snažím pomoct vychytávkami. Oblíbila jsem si korektor laku v peru, který bych dnes ráda představila všem, kteří s ním ještě nemají zkušenost.

korektor-laku-v-peru

odlakovac-laku-v-peru

Korektor laku

Máte můj upřímný obdiv, pokud si zvládnete nalakovat obě ruce bez přetahování a zabarvené kůžičky. Pro mě je to bohužel stále ještě dost scifi. Hledala jsem tedy něco, co by mi pomohlo přetahování vyřešit. O odlakovačích v tyčince jsem slyšela už dřív, ale přiznám se, že jsem si nikdy žádný nepořídila a přetáhnutí řešila tak nějak improvizovaně. Korektor laku v peru jsem nakonec našla v sortimentu S-he, ale nabízí ho třeba i Artdeco nebo Avon.

korektor-laku-na-nehty

Cena: 99 Kč

Jak to funguje?

Princip odlakovače v peru je úžasně jednoduchý. Je to vlastně taková fixka s širším hrotem napuštěným v odlakovači. Jednoduše tedy hrotem vyzmizíkujete lak na kůžičce, kde se stala nehoda. Světlý hrot se při odlakování zašpiní, takže po nějakém čase je nutné ho vyměnit. K tomu slouží tři náhradní hroty uložené na druhé straně tyčinky. Korektor funguje opravdu bezproblémově a jsem skutečně ráda, že mám pomocníka, který jednoduše a rychle vyřeší jakoukoliv mou lakovací nešikovnost.

pretahly-lak-na-nehtech

odlakovac-kuzicky

Znáte odlakovač v peru? Používáte? Co vám pomáhá k přesnému lakování?

Přidat komentář