Tablety na hubnutí

Pokud patříte mezi ty z nás, kteří nejsou úplně spokojeni se svou postavou, a s přebytečnými kily si přestáváte vědět rady, možná jste také někdy pomysleli na některé z pestré nabídky tablet na hubnutí. A právě na několik těchto volně prodejných zázračných pomocníků se dnes podíváme a zhodnotíme je.

Na začátek je nutno říct, že žádný z produktů nemůže mít větší efekt, pokud nezačnete žít aktivně a jíst zdravější stravu. Přípravky pomáhají hubnout kila ve větším množství, než byste hubli za normální situace, ale je proto nutné začít s hubnoucím režimem. Při konzumaci stejných nezdravých potravin vám efekt nemůže zaručit žádný produkt. Také je samozřejmé, že na každého působí přípravky trochu jinak, proto berte naše hodnocení spíše orientačně.

Dnes si představíme 3 hodně známé tablety na hubnutí.

Alli

Volně prodejné prášky, které seženete v lékárně. Odvádějí až 30% tuků přijatých z jídla. Alli obsahuje účinné složky (orlistatum), které se vyskytují i v nejefektivnějších lécích na předpis, jen v o něco menším množství. Pokud si ale myslíte, že vám pomůže ke zhubnutí bez změny režimu, jste na omylu. Pokud totiž sníte něco více tučného, tuk se začne okamžitě odvádět z těla a s velkou pravděpodobností nestačíte ani doběhnout na záchod. Nutná je tedy změna vašeho stravování. Se zdravou životosprávou můžou být tyto prášky dobrým pomocníkem. Někoho dokonce nemožnost jíst tučná jídla skutečně po první špatné zkušenosti přivede na správnou cestu. Rychlý nárazový úbytek kil je zaručený (počítejte s rychlejší ztrátou kolem 5 kg), ale i přes velkou účinnost se musím přiznat, že nejsem příliš příznivcem tohoto poměrně nepřirozeného hubnutí.

Cena: 1200

Lipoxal Extreme

Tento přípravek, který opět seženete v lékárně, se snaží o přírodnější složení. Nemá až takové výsledky jako Alli, na druhou stranu, ale nejsou takové problémy s nezastavitelným vylučováním tuku. Nepočítejte s příliš velkým úbytkem kilogramů (reálné očekávání je kolem 3 kg). Někomu pomohl k nastartování hubnutí, ale jsou i horší zkušenosti s nevolnostmi a bolestmi hlavy.

Cena: 600

Acai Berry Thin

Na rozdíl od předchozích je tohle přírodní a šetrný produkt, prodávající se na internetu pod označením Acai Berry Thin. Je využito čínských bylinek, které napomáhají spalování. Neočekávejte hubnoucí zázraky, pravděpodobně se v pomoci s hubnutím takovému Alli úplně nevyrovná, ale je daleko šetrnější, nějaké výsledky by mít měl a navíc vám zkrášlí pokožku.

Cena: 395-500

Za sebe bych asi doporučila kouknout spíš po přírodních přípravcích, které vám nijak neublíží. Na druhou stranu, pokud svou váhou vážně trpíte, zkuste to, co je vám sympatické a uvidíte. Nic ale neberte jako samospásnou pilulku, vždy je třeba začít hlavně od jídelníčku a pohybu.

Přidat komentář