Tajemné testování

Možná jste si všimli, že na stránce zachranmevlasy.cz probíhalo testování přípravků na vlasy. Zajímavé bylo tím, že jste nevěděli, o jakou značku se jedná. Pokud se vám tedy povedlo být jedním z 1000 testujících, přišel vám domů záhadný balíček. V něm se ukrývala malá lahvička šampónu a okamžité péče s informací, že by mělo jít o přípravky na poškozené vlasy, které vaši hřívu zachrání. Jedna taková testovací výzva už v minulosti probíhala, ale bohužel jsem se tehdy nestihla zapojit. Tentokrát už jsem měla víc štěstí a mohla se pustit do testování!

testovani-pripravky-na-vlasy

Jak to vypadalo?

Na testování mě potěšilo, že i když jsem nevěděla, od jaké značky přípravky jsou, bylo na nich uvedené složení. Takže jsem se mohla kouknout, zda mi v něm něco nevadí. Právě po kouknutí na složení, bylo jasné, že tyhle produkty nebudou tak úplně z přírodní zahrádky, spíš to vypadalo na klasickou drogerku. Samotné lahvičky nebyly vymyšleny úplně dobře, byly totiž tak tvrdé, že se z nich přípravky téměř nedaly dostat. Jinak jsem si ale testování užívala, byla to zajímavá změna, když vás neovlivňují předsudky dané značkou a obalem, takže skutečně soudíte kvalitu samotných produktů.

tajemne-testovani

Hodnocení přípravků

Oba produkty voní lehce a příjemně celkem klasickou běžnou vůní. Šampon mi po prvním použití docela sednul, přišlo mi, že vlasy moc pěkně nadýchal. To bych ale přisoudila hlavně efektu, kdy použiji jakýkoliv nový šampón, při těch prvních pár použitích se vždycky zdají vlasy hezčí a pak už jde efekt dolů. To dokládá i fakt, že po třetím umytí tímhle šampónem už mi vlasy přišly matnější a nebyla to už taková sláva. Nicméně propadák to určitě není, zkrátka takový normální šampon.

testovani-garnier

Okamžitá péče mi svou strukturou a barvou připomínala balzámy od Aussie. Bohužel ale výsledek až tak dobrý nebyl. Sice vlasy trochu zjemnila a uhladila, ale žádný převratný efekt se nekonal. Kondicionéry znám podstatně lepčí. Tahle péče mě nijak zvlášť neuchvátila a sama bych si ji nepořídila.

testovani-vlasy-bez-znacky

Garnier Goodbye Damage

Odhalení přípravků už proběhlo, takže už víme, že šlo o Garnier určený na poškozené vlasy. Pro mě to bylo opravdu šokující, protože dobrovolně bych si Garnier na vlasy nedala, neměla jsem s ním v minulosti dobré zkušenosti a drogerkovou péči na vlasy už u mě skoro nenajdete. Na jednu stranu mě mrzí, že takovou testovací výzvu nepořádala nějaká zajímavější vlasová kosmetika. Na druhou stranu chápu, že právě Garnier může mít problém s tím, že vůči němu máme předsudky a snaží se dokázat, že umí i kvalitní výrobky na vlasy. Uznávám, že přípravky nebyly tragické, jak bych čekala, zkrátka taková normálka. Sama bych si ale výrobky přesto nepořídila, tak moc mě neoslovily.

GARNIER-GOODBYE-DAMAGE

Povedlo se vám účastnit se testovací výzvy? Jak se vám tenhle nápad líbí? Sedí vám vlasovka od  Garnier?

Přidat komentář