Tečky na nehtech – návod a fotky

Dnes jsem si pro vás připravila velice jednoduchý návod, jak zajímavě ozdobit nehty. Určitě nejsem žádný expert na vytváření nehtových kreací. Pokud už se do zdobení nehtů pustím, snažím se aplikaci si co nejvíce zjednodušit, ale ve výsledku stejně upřímně doufám, že se vám dílo povede více než mně. Dnešní návod na tečkované nehty je určen spíše pro mladé slečny jako ozvláštnění klasického lakování.

Co budete na tečkované nehty potřebovat

Pokud vás nail art baví, určitě doporučuji pořídit si na tečkování nějaký profesionálnější nástroj. Já používám pomůcku od Essence, která se jmenuje  Nail art duo stylist a hodí se právě na tečkování nebo aplikaci kamínků.

Pokud nic takového nevlastníte, nezoufejte. Tečky se dají vytvořit i pomocí kulatých konců pinetek nebo špendlíkových hlaviček.  Špendlíky má doma snad každá z nás a s kulatou hlavičkou špendlíku je zdobení velice jednoduché a přesné. Ostrou stranu špendlíku můžete zabodnout třeba do gumy od obyčejné tužky. Takto vytvořeným nástrojem se tečky vytvářejí raz dva.

Dál budete potřebovat dva barevné kontrastní laky (já použila růžovou a bílou) a svrchní povrchový lak pro zafixování ozdobených nehtů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Postup zdobení nehtů tečkami

1) Nejdřív nalakujte nehty jedním z vybraných barevných laků. Já jsem zvolila  růžový lak Essence Colour and go.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

2) Nástroj na tečkování nebo špendlíkovou hlavičku lehce namočte v druhém barevném laku (v mém případě to byla bílá) a obtiskněte na nehet.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

3) Stejným způsobem vytvářejte po nehtech další tečky. Je úplně jedno, jaké vzory vytvoříte. Pokud jsou tečky stejně velké a úhledné, tak vypadá jakékoliv rozmístění pěkně. Hotové tečky zafixujte bezbarvým lakem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výsledné tečkované nehty

Myslím, že tečky na nehtech určitě udělají lakování zajímavější a zábavnější. I se špendlíkem jsou tečky velice úhledné, je tedy pouze na vás, jak je rozmístíte. Já jsem s celkovým dílem spokojená. Úprava je to velice jednoduchá a výsledné nehty si svoji pozornost získají. Tečky určitě vyzkoušejte, zvládne je každý a věřím, že vás budou bavit.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Přidat komentář